Ślub cywilny...z psem. Fundacja z Bierunia wypuściła klip promujący adopcję zwierząt [WIDEO, ZDJĘCIA]

2020-01-16 14:42 NAU

Fundacja "Zwierz" z Bierunia w województwie śląskim wypuściła kilka dni temu do sieci spot, który ma promować adopcję zwierząt. W spocie jesteśmy świadkami ślubu cywilnego...z psem. Panna młoda (w tej roli Joanna Osyda) ślubuje miłość i wierność czworonożnemu Rufusowi, który reaguje na to przyjaznym szczeknięciem. Spot jest elementem kampanii mającej na celu promocję adopcji zwierząt. Poznajcie szczegóły na slask.eska.pl.

Ślub cywilny z...psem. Wyjątkowy klip fundacji "Zwierz"

W sieci pojawił się nowy spot fundacji "Zwierz" z Bierunia w województwie śląskim. Krótki, niespełna 50-sekundowy film o tytule "Przygarnij szczęście" to realizacja jednego ze zwycięskich scenariuszy konkursu ZWIERZenie na najlepszy scenariusz spotu internetowego promującego adopcję zwierząt.

W spocie wystąpili Joanna Osyda, znana z roli "Majki" w serialu TVN i odtwórczyni roli Jane Buford w serialu TVP2 M jak miłość oraz Mirosław Neinert, znany śląski aktor i artysta. Akcja spotu dzieje się w urzędzie stanu cywilnego.

Grająca pannę młodą Joanna Osyda ślubuje wierność i miłość psiakowi Rufusowi. Zobowiązuje się również do codziennych spacerów w parku.

Zresztą, zobaczcie sami.

Przesłanie spotu jest takie, że adopcja zwierzęcia powinna być ważną, trwałą i przede wszystkim odpowiedzialną decyzją, która zmienia życie człowieka i czworonoga. Przedstawiciele fundacji "Zwierz" z Bierunia chcą w ten sposób promować adopcje zwierząt.

Jesteśmy przekonani, że jeśli chcemy realnie i skutecznie przeciwdziałać bezdomności zwierząt potrzebna jest zmiana mentalna. Nie uda się rozwiązać tego problemu poprzestając na wyłapywaniu psów i kotów i prowadzeniu schronisk. Konieczne są kompleksowe i wielokierunkowe działania nastawione na zmianę myślenia, kształtowanie właściwego stosunku do ochrony zwierząt i opieki nad nimi już od najmłodszych lat - przekonują przedstawiciele fundacji "Zwierz".

Jak podaje fundacja, w Polsce na adopcję czeka ponad 180 tysięcy zwierząt. Można zmienić ich życie. Przygarnij szczęście. Adoptuj.