Śląskie: Wbił koledze nóż w plecy, bo... nie lubił jeździć z tyłu auta

i

Autor: KMP Jaworzno Śląskie: Wbił koledze nóż w plecy, bo... nie lubił jeździć z tyłu auta

Kryminalne

Śląskie: Wbił koledze nóż w plecy, bo... nie lubił jeździć z tyłu auta

Nieoczekiwany obrót przybrało spotkanie paru kumpli, którzy postanowili wozić się samochodem po mieście. W pewnym momencie jeden wbił drugiemu nóż w plecy. Powód ataku jest wręcz absurdalny.

Kolega wbił mu nóż w plecy. Dosłownie

Pewien mieszkaniec Jaworzna postanowił spotkać się z kilkoma kumplami, z którymi jeździł samochodem. Jeden z nich, którego pokrzywdzony widział pierwszy raz, zachowywał się bardzo dziwnie. W pewnym momencie, kiedy samochód zatrzymał się na ul. Martyniaków w Jaworznie, mężczyzna poprosił go o to, aby ten zamienił się z nim miejscami, ponieważ nie lubi jeździć z tyłu samochodu. Kiedy się przesiadali, został przez niego ugodzony nożem w plecy. Tuż po tym sprawca uciekł. 

Policjanci szybko zjawili się na miejscu zdarzenia i udzielili mieszkańcowi Jaworzna pierwszej pomocy. Następnie został zabrany przez pogotowie do szpitala. Jego życiu, zdaniem lekarzy, nie zagraża już niebezpieczeństwo. Jeszcze tego samego dnia zatrzymano sprawcę ataku. 24-latek usłyszał już zarzut dotyczący uszkodzenia ciała, za co grozi mu do 5 lat więzienia. Agresor został objęty policyjnym dozorem oraz zakazem zbliżania się i kontaktowania z poszkodowanym.