Polskie Kabarety

i

Autor: AKPA

QUIZ

Quiz. Festiwale kabaretowe, kabareciarze i cytaty. Ten quiz rozwiąże tylko prawdziwy fan kabaretów

Kabaretów w Polsce jest wiele. W telewizji nie brakuje programów ze skeczami kabaretowymi. Kabaret Hrabi, Nowaki czy Neo-Nówka to tylko kilka przykładów popularnych polskich formacji. Lubisz polskie kabarety? Sprawdź się a naszym prostym quizie dotyczącym najpopularniejszych cytatów, postaci i festiwali kabaretów w Polsce.

Kabarety w Polsce. Sprawdź czy dobrze je znasz

Kabaret w Polsce na przestrzeni kilkudziesięciu lat zmieniał formę. Już na samym początku działalności Kabaret Starszych Panów został pokochany przez Polaków. Lata mijały, a humor widzów z czasem się wyostrzył. Telewizja rozpowszechniała coraz bardziej polski kabaret. Cytaty i postacie polskiego kabaretu pozostają w naszej pamięci na długie lata. Lubisz kabarety? Sprawdź się w naszym prostym QUIZIE o polskich kabaretach

Przygotowaliśmy QUIZ składający się z 10 pytań dotyczących polskiego kabaretu. Odpowiedz na pytania o cytatach, postaciach a także kabaretowych festiwalach. Rozwiąż quiz i pochwal się z nami swoim wynikiem na naszym profilu na Facebook'u Eska Zielona Góra News.

Jak dobrze znasz polskie kabarety? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Który z poniższych kabaretów pochodzi z Zielonej Góry?