Kotka przeszkodziła w interwencji drogowej. Nie dała policjantowi wypisać mandatu dla sprawcy kolizji

i

Autor: Policja Śląska

Policja

Jaworzno: Kotka wtargnęła do radiowozu i nie dała wypisać mandatu. To WIDEO jest hitem sieci!

Takie historie nie przytrafiają się codziennie. A zaczęło się niewinne - na jednej z ulic w Jaworznie doszło do kolizji i na miejsce przyjechała policja. Mundurowy już miał wypisać karę dla sprawcy, gdy do radiowozu wtargnął nieproszony gość.

Jaworzno: kotka wtargnęła do radiowozu i przeszkodziła w obsłudze kolizji

Kilka dni temu - w Dniu Kota - policja śląska podzieliła się zabawną historią na swoim facebookowym profilu. Otóż podczas patrolu drogowego w Jaworznie do radiowozu wtargnęła kotka, która "bezwzględnie usiłowania przeszkodzić w obsłudze kolizji". Na dowód załączono nagranie z szaroburą kotką w roli głównej, która łasi się i kręci na kolanach policjanta, skutecznie uniemożliwiając mu wypisanie mandatu dla sprawcy. Zresztą zobaczcie sami. 

Kotkę przygarnęła do domu policjantka z Jaworzna

Komentujący byli zachwyceni małą kotką i dopytywali, co się z nią stało. Dziś (24.02) policja śląska zdradziła ciąg dalszy historii.

W galerii poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda kotka, którą przygarnęła policjantka z Jaworzna:

W trakcie obsługi zdarzenia drogowego policjanci z Jaworzna powiadomili schronisko. Tam też kotka trafiła i trwało poszukiwanie jej właściciela. Gdy nikt się po nią nie zgłosił, mogła formalnie trafić do nowego domu. I wtedy właśnie została adoptowana przez tę samą policjantkę, która zaopiekowała się nią podczas interwencji. Kasia mówi, że zakochała się w niej od pierwszego zamruczenia. Nazwała ją Niedziela, bo w niedzielę się poznały - opowiada śląska policja.

W galerii poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda kotka, którą przygarnęła policjantka z Jaworzna: