Pewne zwycięstwo Górnika Zabrze z ŁKS Łódź. Fantastyczna atmosfera na stadionie

Autor: Photo Art Service Pewne zwycięstwo Górnika Zabrze z ŁKS Łódź. Fantastyczna atmosfera na stadionie

Piłka nożna

Bez większych problemów Górnik Zabrze pokonał 4:1 gości z Łodzi. Piłkarze ŁKS-u przez całe spotkanie nie mieli praktycznie żadnych argumentów by przeciwstawić się rozpędzonym zabrzanom. Dzięki temu, przynajmniej na chwilę Górnik jest wiceliderem Ekstraklasy.

Łatwe zwycięstwo Górnika nad łodzianami

Całkiem solidne strzelanie odbyło się dzisiaj na stadionie Górnika w Zabrzu, gdzie gospodarze podejmowali przedostatni w tabeli ŁKS Łódź. Przyjezdni nie mieli większych argumentów by pokazać, ze ich walka o utrzymanie w PKP BP Ekstraklasie będzie zacięta i skuteczna. Górnik już po pierwszej połowie prowadził dwiema bramkami. Wynik otworzył w 25. minucie Szymon Czyż, a dziesięć minut później podwyższył Lawrence Ennali.

Górnik Zabrze pewnie pokonuje ŁKS Łódź ZDJĘCIA

Na trzeciego gola dla zabrzan czekaliśmy do 63. minuty. Do siatki trafił Kamil Lukoszek. ŁKS Łódź zdołał zdobyć bramkę honorową, której autorem był Dani Ramirez. To na tyle rozdrażniło piłkarzy Górnika, że pięć minut później zdobyli czwartego gola, a strzelcem był Filipe Nascimento.

Dzięki temu zwycięstwu Górnik, przynajmniej na chwilę, awansował w tabeli na 2. miejsce, ale Śląsk Wrocław i Lech Poznań swoich meczy jeszcze nie rozegrali więc najpewniej na tej pozycji Górnik pozostanie raczej niedługo.