GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała (17.03.2024)

i

Autor: PHOTO ART SERVICE

Sport

GKS Katowice rozgromił Podbeskidzie 5:0. Kibice GieKSy byli zachwyceni GALERIA

W niedzielę 17 marca na stadionie miejskim przy ul. Bukowej zmierzyły się ze sobą GKS Katowice i Podbeskidzie Bielsko-Biała. Z tego starcia zwycięsko wyszła GieKSa, zdobywając aż pięć goli i nie tracąc ani jednej bramki. Kibice żółto-czarnych byli wniebowzięci. Zobacz zdjęcia z trybun i murawy.

Mecz GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Mecz GKS Katowice- Podbeskidzie Bielsko-Biała został rozegrany w ramach 24. kolejki Fortuna 1 Ligi. Faworytami starcia od początku byli gospodarze. Ostatnio GieKSa przeżywa dobrą passę. Podopieczni Rafała Góraka wygrali cztery na pięć ostatnich kolejek. Motywacja była duża - wygrana mogła sprawić, że GKS wskoczy do czołowej szóstki drużyn w lidze.

W zgoła odmiennej sytuacji byli piłkarze Podbeskidzia. Przez meczem plasowali się oni na przedostatnim miejscu w tabeli. Ostatni wygrany mecz rozegrali w połowie grudnia.

Dlatego przebieg spotkania nie był dla nikogo większym zaskoczeniem. GieKSa wyraźnie dominowała na boisku i praktycznie nie dopuszczała przeciwników ani do piłki, ani pod bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla gospodarzy, co kibice przyjęli z wyraźną radością. Śpiewali, klaskali i krzyczeli, dopingując swoją ukochaną drużynę.

W naszej galerii zobaczysz zdjęcia z trybun i murawy podczas meczu GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała.