Wypadek w Lutczy. 20-letniego kierowcę do szpitala przetransportował śmigłowiec LPR

2021-04-02 12:04

Wczoraj po godzinie 17.00 w miejscowości Lutcza, 20-letni kierowca wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Konieczne było użycie nożyc hydraulicznych, aby wydostać młodego mężczyznę z samochodu. Z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

W czwartek tuż po godzinie 17.00, dyżurny policji w Strzyżowie otrzymał informację o wypadku drogowym w Lutczy, na drodze powiatowej relacji Konieczkowa – Lutcza. Ze zgłoszenia wynikało, że volkswagen golf, pokonując zakręt, wypadł z drogi i uderzył lewym bokiem w drzewo.

CZYTAJ TAKŻE: Wczorajszy pościg ulicami Rzeszowa."Sceny jak z filmu, wydzierali mu fotele" [ZDJĘCIA, NOWE FAKTY]

Kiedy na miejsce przybyły służby ratunkowe, niezbędne było użycie narzędzi hydraulicznych. Dopiero po rozcięciu nadwozia ratownicy mogli udzielić pomocy 20-letniemu mieszkańcowi powiatu brzozowskiego, który kierował golfem. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

20-latek podróżował sam w aucie. Z uwagi na stan zdrowia nie został poddany badaniu na zawartość alkoholu przez policjantów. Pobrano od niego krew do badań. 

POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Na Podkarpaciu powstaną masowe punkty szczepień przeciw COVID-19
Sonda
Jaką pogodę chciałbyś na Wielkanoc?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE