Jadłodzielnia-Mosina

i

Autor: Jadłodzielnia-Mosina/Facebook

Jadłodzielnia Mosina wciąż się rozwija! Możecie już korzystać z lodówki w dużo lepszej jakości!

2022-10-10 10:51

Działają, by jedzenie się nie marnowało! Jadłodzielnia Mosina dostała nową lodówkę! Możecie już z niej korzystać.

Jadłodzielnia Mosina wciąż się rozwija! Teraz możecie korzystać z lodówki w dużo lepszej jakości!

Dostaliśmy ją po prostu w prezencie od osób, które aprobują to, co robimy. Mamy ją dlatego, że zniszczeniu uległa nasza pierwsza lodówka, którą mieliśmy ponad 3 lata

mówi nam Marcin Niemczewski z Jadłodzielni Mosina. Jadłodzielnie w Mosinie odwiedza nawet ponad sto osób dziennie! Może skorzystać z niej każdy.

Lodówka, jeśli się zapełnia, to w przeciągu godziny, dwóch jest opróżniana, więc bardzo się cieszymy. Funkcjonuje to świetnie. Mało tego, udało nam się pomóc wielu innym Jadłodzielniom w Polsce, żeby podpowiedzieć, jak funkcjonować, jak to zorganizować.

Można wziąć do domu również bezpłatną książkę z książkodzielni. W niedzielę odbędzie się też darmowy spektakl "Żywot" w Puszczykowie. Jest on dedykowany przede wszystkim dla uchodźców z Ukrainy. Realizowany będzie w języku ukraińskim. Do końca tego roku powstanie kolejna Jadłodzielnia w Puszczykowie.

Jak dobrze znasz seriale Marvela? QUIZ dla fanów trykociarzy Domu Pomysłów

Pytanie 1 z 10
Matt Murdock aka Daredevil nocą był superbohaterem, za dnia zaś...
Seriale Marvela - quiz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE