Gwiazdy

"Zbuntowany Anioł". Serialowa Vicky zachwyca, pomimo upływu lat! Aktorka Verónica Vieyra jest już babcią!

Jak dziś wygląda Vicky z telenoweli "Zbuntowany Anioł"? Ponad dwadzieścia lat temu Verónica Vieyra wcieliła się w postać siostry Ivo, która romansowała z szoferem. Choć lata lecą, piękna blondynka nadal zachwyca! Kto by pomyślał, że aktorka ma już 55 lat?!

Spis treści

  1. "Zbuntowany Anioł" - hit sprzed ponad 20. lat 
  2. Vicky ze "Zbuntowanego Anioła" 
  3. Lata mijają, a Vicky z serialu "Zbuntowany Anioł" nadal młoda! 

"Zbuntowany Anioł" - hit sprzed ponad 20. lat 

Argentyńska telenowela "Zbuntowany Anioł", która po raz pierwszy została wyemitowana w naszym kraju ponad dwadzieścia lat temu, gromadziła przed telewizorami miliony fanów. Serial, który zadebiutował na ekranach 29 maja 2000 roku to opowieść o trudnej miłości Milagros i Ivo.  

Piękna, przebojowa i trochę nieokrzesana - Milagros - jest sierotą wychowaną w klasztorze. Jej matka, porzucona przez jej ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając Milagros jedynie medalik z Matką Boską. Po ukończeniu 18 lat, Mili, nazywana przez wszystkich "Cholito", dostaje posadę służącej w domu bardzo bogatej rodziny DiCarlo. Okazuje się, że głowa rodu - Federic DiCarlo - to ojciec Mili. Przed laty zakochał się on w Rosario, matce Mili, która była służącą i dlatego ojciec zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. O tym, że Mili to córka Federica wiedzą tylko sam Federic i ojciec Manuel, który opiekował się Cholito. Wkrótce Mili przeżyje w domu państwa DiCarlo wiele miłosnych zawirowań, które otworzą całkiem nowy rozdział w jej życiu... - brzmi opis serialu.

Vicky ze "Zbuntowanego Anioła" 

W rolę Vicky Di Carlo, która była siostrą Ivo, wcieliła się argentyńska aktorka Veronica Vieyra. W ślicznej blondynce kochało się wielu mężczyzn, ale ona romansowała z szoferem Rocky'm. Początkowo jej postać nie była bardzo lubiana, ale z czasem widzowie ją pokochali! 

Czytaj także: Tak dziś wygląda Gloria z telenoweli "Zbuntowany Anioł"

Verónica Vieyra 24 marca 1968 r., co oznacza, że ma już 55 lat! Aktorka ma dwie córki i jest już babcią! Jej mężem był argentyński piosenkarz Silvestre, jednak ich małżeństwo się rozpadło. Serialowa Vicky, po "Zbuntowanym Aniele" zagrała w jeszcze kilku innych argentyńskich telenowelach, jednak to właśnie "Muñeca brava" przyniósł jej największą rozpoznawalność. 

Lata mijają, a Vicky z serialu "Zbuntowany Anioł" nadal młoda! 

Upływający czas działa na korzyść 55-letnej aktorki. Verónica Vieyra nadal nos blond włosy i wciąż może pochwalić się fantastyczną figurą! Zobacz, jak dzisiaj wygląda Vicky ze "Zbuntowanego Anioła". 

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł