Życzenia wielkanocne 2023 gify. Ruchome obrazki do wysłania na Messengerze

2023-04-09 8:01

Gify na Messengerze to bardzo popularna forma składania życzeń - szczególnie w takie święta jak Wielkanoc. Ruchome obrazki mogą być miłym dodatkiem lub nawet całkowią alternatywą dla słów, które wysyłamy bliskim z tej okazji. Jak pobrać i gdzie znaleźć najlepsze gify? Odpowiadamy!

Gify wielkanocne na Messengerze robią się coraz bardziej popularne. Miliony ludzi na całym świecie korzysta z nich, m.in. przy okazji takich świąt jak Wielkanoc. Ruchome obrazki mogą być oryginalne, zabawne lub ładne i tradycyjne. Nie ważne, jakich chcecie użyć, zawsze można znaleźć takie, które pasują do tonu składanych życzeń. Największy wybór znajdziecie oczywiście na stronie GIPHY.com. Co ciekawe, ten serwis jest również powiązany z Messengerem i kilkoma innymi komunikatorami. Wchodząc na stronę wystarczy wpisać frazę związaną z wielkanocą i kliknąć przycisk "Share", a następnie wybrać ikonkę aplikacji, przez którą chcemy wysłać obrazek. Jeżeli jednak nie możecie się zdecydować na coś konkretnego, to w naszej galerii dołączanej do tego artykułu znajdziecie kilka ciekawych propozycji!

Życzenia wielkanocne 2023 - wierszyki oryginalne, poważne, religijne i szczere

Staję się lepszym człowiekiem! [Tydzień zmiany nawyków Kasi Węsierskiej] | ESKA XD - Fit vlog #64
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE