Marcin Maciejczak zdradził, za kim tęskni! Młody wokalista znów czaruje głosem

i

Autor: Maciej Nowak Marcin Maciejczak

Zwycięzcy The Voice Kids łączą siły. Fani od razu dostrzegli, że kogoś tam brakuje!

2022-02-02 15:08

Program The Voice Kids cieszy się w Polsce wielką popularnością. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zwycięzcy trzech ostatnich edycji talent show opublikowali wspólne zdjęcia. Internauci od razu dostrzegli, że brakuje wśród nich artystki, która w przeszłości również wygrała nagrodę główną.

Program The Voice Kids wylansował wiele gwiazd muzyki. To właśnie tutaj kariery rozpoczynały między innymi Roksana Węgiel, Viki Gabor oraz Sara James, które później reprezentowały nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, zajmując bardzo wysokie, historyczne miejsca. Już niebawem wszyscy wielbiciele cieszącego się wielką popularnością na całym świecie formatu będą mogli śledzić jego kolejną edycję. 5. sezon The Voice Kids zapowiada się bardzo emocjonująco! Tylko u nas Cleo przyznała, że takiej rywalizacji między trenerami nie było jeszcze nigdy. Każdy z artystów zasiadających w panelu jurorskim posiada bowiem po jednym zwycięzcy. Kto z tego starcia wyjdzie wygranym? Czy będzie to Dawid Kwiatkowski? Cleo? A może Tomson i Baron? Zanim się tego dowiemy, usłyszymy efekt współpracy trzech zwycięzców The Voice Kids - AniKi Dąbrowskiej, Marcina Maciejczaka oraz Sary James.

Sonda
The Voice Kids - czy jesteś fanem programu?

Zwycięzcy The Voice Kids

Gdy AniKa, Sara i Marcin opublikowali na Instagramie wspólne zdjęcie z opisem '4/02', internauci zaczęli zastanawiać, dlaczego nie ma na nim Roksany Węgiel, która wygrała I edycję popularnego show. Najprawdopodobniej ma to związek z faktem, że Roxie po wydaniu debiutanckiego krążka zmieniła wytwórnię płytową, dla której wciąż nagrywają pozostali zwycięzcy. Wspólna piosenka gwiazd The Voice Kids nosi tytuł Lecę i będzie miała swoją premierę już 4 lutego!

Cleo o zmianach w The Voice Kids 5