Uczestnicy Love Island 8

i

Autor: materiały prasowe

gwiazdy

Zwycięzca Love Island we freak fightach! Powalczy z jednym z braci Tyburskich!

2024-04-19 16:13

Uczestnicy programu "Love Island" robią wszystko, by zatrzymać zdobytą w nim popularność. Jedną z opcji umożliwiających przetrwanie w branży jest udział we freak-fightach. Już niebawem wielbiciele formatu będą mogli zobaczyć pojedynek gwiazd 1. i 8. edycji. Zwycięzca reality-show zmierzy się z jednym z braci Tyburskich.

Hybrid MMA 4 zbliża się wielkimi krokami, a karta walk przewiduje pojedynek, którym z pewnością będą zainteresowani wszyscy fani programu "Love Island. Wyspa miłości". Zmierzą się w nim bowiem jego uczestnicy! Udział w najpopularniejszym randkowym reality-show gwarantuje nagły przypływ popularności, jednak to od samych wyspiątek zależy, jak poradzą sobie z nią już po opuszczeniu willi. Bez wątpienia szansę na sukces w branży medialnej wykorzystali bracia bliźniacy Paweł i Piotr Tyburscy. Fani drugiego z nich już za moment zobaczą go podczas Hybrid MMA 4, gdzie zmierzy się nie z Marvinem Krucińskim, uczestnikiem "Hotelu Paradise 7", jak początkowo planowano, a zwycięzcą 8. edycji "Love Island" - Arminem Pawlakiem. 

Z walki wypadł przeciwnik Piotra Tyburskiego, ale mamy dla Was zastępstwo które zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Do klatki z Piotrem wyjdzie Armin Pawlak! - poinformowano w mediach społecznościowych wydarzenia.

Hybrid MMA - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy 20.04.2024?

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Armin Pawlak zawalczy z Piotrem Tyburskim

To będzie emocjonujący pojedynek dla wszystkich fanów programu "Love Island". W oktagonie podczas Hybrid MMA 4 zmierzą się ze sobą uczestnicy formatu: Piotr Tyburski i Armin Pawlak. To jednak nie koniec zaskoczeń. Wszyscy widzowie gali będą mogli podziwiać też Paulinę Szczuc, finalistkę 4. edycji randkowego reality-show. Kto poradzi sobie lepiej? Hybrid MMA 4 już w najbliższą sobotę, 20 kwietnia.