Zuzia Jabłońska śpiewa piosenkę z przepowiedni! Czy magik Y odczytał jej myśli?

2018-07-16 12:46
Zuzia Jabłońska śpiewa piosenkę z przepowiedni! Czy magik Y odczytał jej myśli?
Autor: YouTube / Magia Y

Zuzia Jabłońska dała się oczarować! Zobaczcie jej niezwykłe spotkanie z magikiem znanym jako Y! 

Zuzia Jabłońska to utalentowana, młoda wokalistka, która zakwalifikowała się do finału pierwszej edycji show The Voice Kids. Piosenkarka już teraz rozkręca swoją karierę. Dziewczyna chętnie udziela wywiadów i pracuje nad swoim talentem. Z pewnością niedługo wyda swoją debiutancką płytę. Niedawno Zuzia wystąpiła w programie magika Y. To było wyjątkowe spotkanie!

Zuzia Jabłońska - czym zaskoczył ją magik?

Y pokazał Zuzi wiele niesamowitych sztuczek. Ponieważ spotkanie odbywało się kilka dni po urodzinach wokalistki, magik przygotował kilka sztuczek specjalnie dedykowanych na tę okazję. Piosenkarka była w szoku, gdy Y tworzył lizaki z ognia i transportował róg karty do... środka jabłka! Dziewczyna otrzymała też balonik z tajemniczą kopertą.

Cleo - kiedy nowa płyta? Artystka zdradziła to fanom!

Zuzia Jabłońska - piosenka z przepowiedni

Y poprosił Zuzię Jabłońską, by wybrała dowolną piosenkę jaka jej wpadnie do głowy. Dziewczyna miała ją zaśpiewać. Zdecydowała się na swój ulubiony utwór 7 Years z repertuaru Lukasa Grahama. Po występie otworzyła kopertę i na sekundę zamarła. Magik bez problemu odgadł, co wybierze finalistka The Voice Kids. Cały film z magicznego spotkania możecie zobaczyć poniżej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze