Zrobiła tatuaż Ekipy na tyłku

i

Autor: Screen z YT: Karol Friz Wiśniewski/ZWALNIAMY SIĘ PRANK!, TikTok/halag_

Zrobiła tatuaż Ekipy na TYŁKU! Wszystko dlatego, że przegrała zakład

2023-02-06 9:38

Tatuaże Ekipy? Choć Friz pochwalił się niedawno, że inwestuje w nową branżę, której celem jest łączenie tatuażystów i klientów, to tym razem chodzi o coś zupełnie innego. Jedna z fanek Karola Wiśniewskiego wytatuowała sobie logo Ekipy na tyłku. Wszystko przez to, że przegrała zakład ze swoją przyjaciółką!

Ta dziewczyna zrobiła tatuaż z logo Ekipy na tyłku. Wygląda na to, że pomysłowość fanów Friza i jego przyjaciół nie zna granic. Było już internetowe śledztwo, którego celem było odnalezienie dowodów na to, kto wygrał Twoje 5 Minut 2, było też doszukiwanie się wskazówek dotyczących kolejnych produktów przyjaciół Friza, a nawet sprzedawanie papierków po lodach Ekipy za kilkaset tysięcy złotych. Jednak to, co zrobiła jedna z fanek Karola Wiśniewskiego przebija chyba wszystko. Pamiętacie słynne powiedzenie rodziców, kiedy mówiliście w dzieciństwie, że chcecie tatuaż? Niektórzy z pewnością słyszeli, żeby zrobić sobie go na tyłku. Ta dziewczyna zdecydowanie wzięła to do siebie. Przegrany zakład ze swoją przyjaciółką sprawił, że jest teraz posiadaczką wyjątkowego tatuażu.

Friz doprowadził Polę z Twoje 5 Minut do łez. Bez hamulca powiedziała, co o nim sądzi!

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Zrobiła tatuaż Ekipy na tyłku

Dziewczyna wyjaśniła, że podczas jednej z imprez, wraz ze swoją przyjaciółką, wpadła na szalony pomysł, aby założyć się o to, która wygra pojedynek w Mario. Ta, która przegra będzie miała za zadanie zrobienie sobie tatuażu w dosyć oryginalnym miejscu.

Poziom upojenia mojej koleżanki pozwolił mi ją nieco prześcignąć i to niestety nie ja noszę to piękne brzemię na sobie. Potraktuj to jako naszą kandydaturę do trzeciego sezonu Genzie.

Filmik w krótkim czasie zobaczyło ponad 970 tysięcy osób. Nagranie trafiło nawet do Friza.

Koleżanka Natsu zjadła BARDZO OSTRE chipsy, a później... To dowód, by tego nie robić!

XDDD KOZAK

Komentarze sugerują Karolowi, by rzeczywiście wziął pod uwagę kandydaturę dziewczyn do kolejnego sezonu Twoje 5 Minut, ponieważ ich pomysłowość i charyzma idealnie nadają się do formatu, który tworzy Friz.

XDDDD juz mam ulubioną osobe w t5m3

ej szczeże to wydajesz się fajna mam nadzieję że się dostaniecie do 3 sezonu genzie

wielki frizie zobacz jak laska sie poswiecila? przyjmij je do genzie 3??

??? ona musi być w 3sezonie.

Filip Rudanacja z Radia ESKA rozmawia ze znaną pisarką o związkach, przyjaźni damsko-męskiej i seksie.

Posłuchaj nowego podcastu Gabrieli Gargaś!

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE