Zouzy - o czym będzie ich debiutancki singiel Skrzydła?

2018-05-11 12:28
Zouzy - o czym będzie ich debiutancki singiel 'Skrzydła'?
Autor: Fot. Materiały prasowe Zouzy

Zouzy to niezwykła, kobieca formacja. O czy będzie ich pierwszy singiel Skrzydła? Dowiedzcie się na ESKA.pl

Zespół Zouzy to wyjątkowa formacja muzyczna, którą tworzą same kobiety. Wokalistą zespołu jest Sabrina Nycek, którą fani dobrze znają z VI edycji The Voice of Poland. Ich pierwszy singiel nosi tytuł 'Skrzydła'. Za produkcję muzyczną odpowiada jeden z najlepszych polskich producentów muzycznych, Bartosz TABB Zielony. Tekst napisała Patrycja Kosiarkiewicz. Premierowo usłyszycie go w ramach New Music Friday Radiu ESKA już w piątek, 11 maja. O czym będzie ich debiutancki utwór? 

Skrzydła - o czym będzie piosenka? 

Skrzydła to piosenka dosłowna. Jak często ktoś podcina ci skrzydła? Jak często na to pozwalasz? Gdy wyobrazimy sobie podcięte skrzydła tysięcy (milionów) ludzi lecące gdzieś na ziemię i ich dawnych właścicieli, którzy już nie potrafią latać, a jedynie ze smutkiem patrzą na swe wygasłe marzenia, wtedy chcemy krzyknąć : hej, nie poddawaj się, wciąż możesz coś zmienić! Czemu czujesz tak jak ci mówią? Czemu się na to zgadzasz?! Trzeba wykrzesać z siebie energię, bunt, powiedzieć dość i co najważniejsze, nie ograniczyć się do tego, ale działać. Zmiana zawsze zaczynać trzeba od siebie. Utworu posłuchać możecie poniżej: 

Źródło: materiały prasowe

Zouzy - kim są dziewczyny z zespołu? Wnoszą wdzięk, delikatność i talent

Autor: brak danych

  Zouzy to nowy projekt muzyczny, w którego skład wchodzą same kobiety! Pierwszy singiel zespołu nosi tytuł Skrzydła! Za produkcję muzyczną odpowiada jeden z najlepszych polskich producentów muzycznych, Bartosz TABB Zielony. Tekst napisała Patrycja Kosiarkiewicz. P

 

Najnowsze