Zostań moją kotką - internetowy hit jako ballada. Brzmi lepiej niż oryginał?

2019-11-12 14:27 RW
Zostań moją kotką - internetowy hit jako ballada. Brzmi lepiej niż oryginał
Autor: YouTube.com/DISCO MAREK /// YouTube.com/Sandra Rugała Zostań moją kotką - internetowy hit jako ballada. Brzmi lepiej niż oryginał

Przerabiała już hit Lose You To Love Me, I Don't Care, W piątki leżę w wannie, a nawet Ona by tak chciała. Sandra Rugała, bo o niej mowa, teraz stworzyła nową wersję jednego z najpopularniejszych hitów internetu ostatnich tygodni - Zostań moją kotką. Youtuberka postanowiła pokazać, jak brzmi ten kawałek jako sentymentalna ballada! Oceńcie i porównajcie sami już teraz na ESKA.pl!

Zostań moją kotką - imprezowa piosenka błyskawicznie stała się jednym z największych hitów internetu w 2019 roku. Mówi się, że pobiła rekord, jeśli chodzi o czas, w jakim osiągnęła milion wyświetleń na YouTube. Apynews podaje, że utwór z teledyskiem w 30 minut miał ponad pół miliona odsłon. Co więcej wersja, którą wyśpiewał Lord Kruszwil, w trzy dni zebrała blisko 3 000 000 odsłon, a po 20 dniach miała już 7 milionów więcej. Kwestią czasu było to, że w sieci pojawią się przeróbki, parodie i covery tego numeru. Udostępniona została m.in. damska wersja Zostań moją kotką, którą trzeba zobaczyć. Zastanawialiście się kiedyś, jak brzmiałby taneczny singiel Kruszwila, w wersji sentymentalnej? Jeśli tak, to dobrze się składa, bo śpiewająco odpowiedzieć na to pytanie odważyła się Sandra Rugała. Wiele osób jest zdania, że Zostań moją kotką w takiej odsłonie brzmi znacznie lepiej. Zgadzacie się z tym? Porównajcie obie wersje i zagłosujcie w naszej sondzie na ESKA.pl!

YouTuber, zawodnik Fame MMA, a teraz jeszcze wokalista disco-polo. Kruszwil nie zwalnia tempa i pokazał zupełnie nową odsłonę swojej osoby. Zostań moją kotką, to utwór, za którego tekst odpowiada Kamerzysta. Utwór promuje album zatytułowany Disco Marek. Dostępny on jest w przedsprzedaży za 39,99 zł. 

Najnowsze