Patrycja Mołczanow

i

Autor: VIPHOTO/East News Patrycja Mołczanow została zaatakowana na ulicy

Znana Youtuberka zaatakowana! Przeżyła chwile grozy idąc do sklepu

2022-06-12 20:18

Jedna z dziewczyn Teamu X została zaatakowana przez agresywnego napastnika. Usłyszała na swój temat obraźliwe słowa, po czym mężczyzna rzucił się na jej kolegę. Cała sytuacja bardzo zestresowała gwiazdę internetu, o czym opowiedziała w na Instagramie.

Patrycja Mołczanow to influencerka, która wchodzi w skład TeamuX 2. Pati zamieszkuje wraz z przyjaciółmi ogromną rezydencję na obrzeżach Warszawy. Patrycja jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Na Instagramie śledzi ją 822 tysięcy użytkowników. Młoda gwiazda sieci udziela się również na Tik Toku oraz YouTube, gdzie prowadzi kanał, na którym dzieli się swoim influencerskim życiem i zawodowymi projektami. Patrycja bowiem nagrywa piosenki, a jej teledyski są chętnie oglądane przez internautów.

Pati z Teamu X opowiada o napaści na nią i jej przyjaciół

Niedawno, Patrycja zwierzyła się fanom na Instagramie z bardzo niepokojącego zajścia, w którym uczestniczyła. Opowiedziała jak podczas wypadu do sklepu napadł na nią oraz jej przyjaciół pewien agresywny mężczyzna. Nazwał ją i koleżankę „sz*atami”, po czym rzucił się na jej kolegę, Dominika. Pati przyznała, że było to bardzo stresujące przeżycie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Team X - kim są nowi uczestnicy? Świeży skład zrobi furorę!

Natsu - kiedyś i dziś