romanse

i

Autor: CANVA

Astrologia

Znaki zodiaku, które wdają się w romanse. Lepiej na nich uważaj!

2023-10-23 9:49

Udany związek wymaga zaangażowania dwóch stron. Niestety, czasem nie da się uniknąć wejścia w toksyczną relację, gdyż druga osoba znakomicie się ukrywa. Zdrada potrafi zniszczyć każdą miłość. Te znaki zodiaku mają ją we krwi, bez zawahania wdają się w zawiłe romanse. Czy powinieneś uważać na swojego partnera? Przekonaj się!

Większość osób marzy o tym, aby stworzyć idealną relację, jednak trafienie na odpowiedniego partnera nie jest takie proste. Czasem wydawać się może, że perfekcyjny chłopak czy dziewczyna są w zasięgu ręki. Niestety, zdarza się, że nawet po upływie wielu lat ktoś tak znakomity okazuje się zupełnie inny, niż miał być. Jedną z najczęstszych przyczyn rozpad związków stanowi zdrada. Niektórzy totalnie nie są w stanie dotrzymać wierności. Jak rozpoznać takiego człowieka, kiedy kompletnie nie pokazuje, kim tak naprawdę jest? Na takie zachowania może wskazywać znak zodiaku. Wyznacza on predyspozycje czy cechy charakteru. Części z dwunastki astrologicznej lepiej unikać. Mogą złamać serce, a przecież wyleczenie go nie jest prostym zadaniem!

ZOBACZ TAKŻE: Znaki zodiaku, które są najlepszymi przyjaciółmi. To prawdziwe bratnie dusze

Shake Your Eska #25 | Blinding Lights

Znaki zodiaku - zdrada

Na te znaki zodiaku powinno się szczególnie uważać. Manipulują, łamią serca i zostawiają z wyrzutami sumienia. Nie mają żadnych skrupułów w tym, co robią. Co więcej, nawet tego nie żałują!

Bliźnięta

Bliźnięta nie bez powodu są uważane za jeden z najbardziej toksycznych i dwulicowych znaków zodiaku. Romanse przychodzą im z łatwością. Nie mają problemu, aby oszukiwać swojego wieloletniego partnera. Na pozór wydają się idealni, jednak rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Gdy już zdołasz z nimi zerwać, będą wydzwaniać i Cię nękać, jednocześnie pozostając w związkach romantycznych z innymi osobami.

Byk

Gdy chodzi o relacje romantyczne, Byki przede wszystkim myślą o sobie. Jeśli pozostają w związku, ale ktoś inny przyciągnie ich uwagę, będą zwodzić obie osoby. Kochance czy kochankowi powiedzą, że ich partner się nie liczy. Drugiej stronie nie wyznają prawdy. Chcą czuć, że jeśli romans nie wypali, będą mieli do kogo wrócić. Doskonali kłamcy i manipulatorzy - tego nie da się im odmówić.

ZOBACZ TAKŻE: Znaki zodiaku, które wybaczają każdy błąd. Mają gołębie serce!

Znaki zodiaku - romans

Te znaki zodiaku zdradzają w mniej perfidny sposób. Zwykle starają się uzasadnić swoje zachowanie. Jeśli żałują tego, co zrobili, najpewniej nigdy więcej nie powtórzą swojego błędu.

Baran

Jeśli Baran jest szaleńczo zakochany w swoim partnerze, nigdy go nie zdradzi. Może się jednak zdarzyć, że tkwi w rutynie i czuje, iż miłość wygasa. Wtedy będzie się starał szukać mocnych wrażeń. Po poznaniu "czarującej" osoby nie będzie mógł się oprzeć. Gdy już złapią go wyrzuty sumienia wyzna prawdę swojemu chłopakowi czy dziewczynie. Będzie robił wszystko, aby naprawić relację.

Ryby

Ryby są zwolennikami wielkich historii miłosnych. Mają potrzebę, aby ciągle czuć się kochanym. Jeśli partner nie poświęca im odpowiednio dużo czasu i uwagi, wdają się w skomplikowane romanse. Potrafią kochać dwie osoby na raz, przez co nie są w stanie podjąć decyzji o ich kolejnym ruchu. Jeśli kochanek daje to, czego brakuje w relacji miłosnej, bez wahania dla niego zostawią.

Z jakim znakiem zodiaku połączy Cię przyjaźń na całe życie?

Pytanie 1 z 8
Która z poniższych opcji poprawiłaby ci humor?
Listen on Spreaker.