Żmijowisko - piosenka z serialu. Kto śpiewa i jaki jest tytuł?

2019-09-24 8:45
Żmijowisko
Autor: screen YouTube/canalplus

Żmijowisko to adaptacja znanej książki Wojciecha Chmielarza, o tym samym tytule. Thriller psychologiczny opowiada historię małżeństwa - Arka oraz Kamili, które wraz z dziećmi oraz znajomymi wyjeżdżają na wakacje do Żmijowiska. Podczas pobytu znika ich córka Ada. Niestety nie udaje się jej odnaleźć. Rok później, Arek wraca w to samo miejsce, aby rozwikłać tajemnicę zniknięcia córki. Jeden z artystów, zainspirowany książką Chmielarza, stworzył piosenkę, która będzie promować serial. Kto ją śpiewa i jaki ma tytuł?

Żmijowisko - piosenka z serialu może zainteresować wszystkich fanów produkcji Canal+. Po raz kolejny, na szklanym ekranie będziemy mieli okazję obejrzeć adaptację powieści. Tym razem, będzie to serial oparty na bestsellerowym thrillerze psychologicznym, autorstwa Wojciecha Chmielarza - Żmijowisku. Powstała również piosenka o tym samym tytule, która będzie promować najnowszy serial Canal+. Kto jest autorem utworu?

Żmijowisko - serial

Żmijowisko to historia małżeństwa - Arka i Kamili, które wraz z dwójką dzieci oraz znajomymi przyjeżdżają na wakacje do Żmijowiska - wsi na Pomorzu. Na miejscu spotykają dawnego partnera Kamili - Roberta. Arek zauważa, że między dwójką zaczyna odżywać dawne uczucie. Pewnego wieczoru dochodzi do kłótni, a następnego dnia znika córka Arka i Kamili - 15-letnia Ada. Dziewczyny niestety nie udaje się odnaleźć. Rok później Arek wraca do Żmijowiska, aby wznowić poszukiwania. Wówczas natrafia na nowe tropy i nowych podejrzanych. W serialu będziemy mieli okazję obejrzeć między innymi Pawła Domagałę, Cezarego Pazurę, Agnieszkę Żulewską czy też Wojciecha Zielińskiego.

Żmijowisko - piosenka z serialu

Paweł Domagała zagra w serialu główną rolę - Arka. Oprócz tego, aktor stworzył piosenkę, która promuje produkcję. Nosi ona tytuł Żmijowisko. Za tekst utworu odpowiada żona artysty - Zuzanna Grabowska, wykonuje ją natomiast sam Paweł Domagała. Już 20 września, o godzinie 17:00 odbędzie się oficjalna premiera singla oraz teledysku do niego. Utwór znajdziecie w tym artykule, chwilę po premierze.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze