Żmijowisko - piosenka z serialu. Kto śpiewa i jaki jest tytuł?

2019-09-24 8:45 k.w.
Żmijowisko
Autor: screen YouTube/canalplus

Żmijowisko to adaptacja znanej książki Wojciecha Chmielarza, o tym samym tytule. Thriller psychologiczny opowiada historię małżeństwa - Arka oraz Kamili, które wraz z dziećmi oraz znajomymi wyjeżdżają na wakacje do Żmijowiska. Podczas pobytu znika ich córka Ada. Niestety nie udaje się jej odnaleźć. Rok później, Arek wraca w to samo miejsce, aby rozwikłać tajemnicę zniknięcia córki. Jeden z artystów, zainspirowany książką Chmielarza, stworzył piosenkę, która będzie promować serial. Kto ją śpiewa i jaki ma tytuł?

Żmijowisko - piosenka z serialu może zainteresować wszystkich fanów produkcji Canal+. Po raz kolejny, na szklanym ekranie będziemy mieli okazję obejrzeć adaptację powieści. Tym razem, będzie to serial oparty na bestsellerowym thrillerze psychologicznym, autorstwa Wojciecha Chmielarza - Żmijowisku. Powstała również piosenka o tym samym tytule, która będzie promować najnowszy serial Canal+. Kto jest autorem utworu?

Żmijowisko - serial

Żmijowisko to historia małżeństwa - Arka i Kamili, które wraz z dwójką dzieci oraz znajomymi przyjeżdżają na wakacje do Żmijowiska - wsi na Pomorzu. Na miejscu spotykają dawnego partnera Kamili - Roberta. Arek zauważa, że między dwójką zaczyna odżywać dawne uczucie. Pewnego wieczoru dochodzi do kłótni, a następnego dnia znika córka Arka i Kamili - 15-letnia Ada. Dziewczyny niestety nie udaje się odnaleźć. Rok później Arek wraca do Żmijowiska, aby wznowić poszukiwania. Wówczas natrafia na nowe tropy i nowych podejrzanych. W serialu będziemy mieli okazję obejrzeć między innymi Pawła Domagałę, Cezarego Pazurę, Agnieszkę Żulewską czy też Wojciecha Zielińskiego.

Żmijowisko - piosenka z serialu

Paweł Domagała zagra w serialu główną rolę - Arka. Oprócz tego, aktor stworzył piosenkę, która promuje produkcję. Nosi ona tytuł Żmijowisko. Za tekst utworu odpowiada żona artysty - Zuzanna Grabowska, wykonuje ją natomiast sam Paweł Domagała. Już 20 września, o godzinie 17:00 odbędzie się oficjalna premiera singla oraz teledysku do niego. Utwór znajdziecie w tym artykule, chwilę po premierze.

Najnowsze