Zmiana pogody na Boże Narodzenie 2022. Prognozy rozczarują miliony osób!

2022-12-02 16:06
Święta
Autor: AP/Associated Press/East News

Boże Narodzenie 2022 już za pasem. Coraz więcej osób poszukuje odpowiedzi na pytanie, jaka czeka nas pogoda na święta. Pierwsze prognozy długoterminowe mówiły o mrozie i obfitych opadach śniegu. Najnowsze sugerują jednak, że zamiast zimowych krajobrazów czeka nas raczej powtórka z ubiegłych lat.

Pogoda na święta 2022 zastanawia coraz więcej osób. Koniec listopada przyniósł pierwszy tej jesieni powiew zimy, co spowodowało jeszcze większe zainteresowanie prognozami na Boże Narodzenie. Według wstępnych prognoz długoterminowych końcówka grudnia miała przynieść mocno ochłodzenie i obfitować w silne opady śniegu. Synoptycy mówili wprost o pierwszych od lat białych świętach! Najnowsze raporty studzą jednak entuzjazm wszystkich stęsknionych za zimowymi krajobrazami osób. Jak wynika z aktualnych prognoz pogody na 24, 25 i 26 grudnia, tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą raczej podobne do tych z ostatnich lat. Eksperci przewidują, że mróz rzeczywiście chwyci w grudniu, ale nie, tak jak sądzono, w drugiej połowie, tylko w pierwszej. Na święta spodziewana jest odwilż, co jednak nie oznacza, że mieszkańcy wszystkich regionów w Polsce nie zobaczą opadów białego puchu za oknem. 

Pogoda na Boże Narodzenie 2022. Synoptycy nie mają wątpliwości. Będą białe święta?

Najbardziej ODJECHANE prezenty pod choinkę dla GEEKÓW | ESKA XD - Mobmania #63

Boże Narodzenie 2022 - pogoda

Najnowsze prognozy pogody mogą być rozczarowaniem dla wszystkich tych, którzy cieszyli się na białe święta. Jak wynika bowiem z opublikowanych raportów, w Boże Narodzenie śnieg będzie obecny jedynie w kilku regionach w Polsce, a nie, jak przewidywano, we wszystkich. Śnieg przewidywany jest na wschodzie i południu naszego kraju. Najzimniej będzie na wschodzie. Tam nawet -7 stopni. 

Sonda
Lubisz zimę, śnieg i mróz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze