Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 SKOKI: Polacy, którzy zawalczą o medale

2018-01-22 13:42
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 SKOKI: Polacy, którzy zawalczą o medale
Autor: fot. ANDRZEJ LANGE/EAST NEWS Kamil Stoch

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 już niedługo! Polacy liczą szczególnie na kadrę skoczków. Na ESKA.pl prezentujemy zawodników, którzy powalczą o medale w Pjongczang.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - skoki narciarskie to dyscyplina, w której możemy liczyć na medale. 4 lata temu podczas olimpiady w Soczi, Kamil Stoch zapewnił dla naszego Kraju aż dwa złote krążki! Teraz wszyscy chcielibyśmy ponownie usłyszeć Mazurka Dąbrowskiego. Postara się o to nasza kadra skoczków. Przedstawiamy listę Polaków, którzy zawalczą o medale w Pjongczang.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - program, terminarz

Autor: brak danych

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang to 102 konkurencje w 15 dyscyplinach! Program i szczegółowy terminarz znajdziecie - na ESKA.pl

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - polska kadra skoczków

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 będą okazją do powtórzenia sukcesu na skoczniach z przed 4 lat. Może się to udać, gdyż skoki narciarskie, są niewątpliwie dyscypliną, w której jesteśmy bardzo silni. Stefan Horngacher, trener polskiej kadry, ogłosił właśnie skład skoczków, których zobaczymy na olimpiadzie w Pjongczang. Na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 do Korei Południowej, pojedzie 5 naszych. Zawodnikiem, na którego najbardziej liczymy, jest oczywiście Kamil Stoch. Którzy Polacy będą walczyć o medale oprócz niego? Zobaczcie listę poniżej.

  • Kamil Stoch
  • Dawid Kubacki
  • Piotr Żyła
  • Stefan Hula
  • Maciej Kot

Życzymy im dalekich lotów i miejsc na podium!

Adam Małysz: wiek, wzrost, waga, życiorys, córka, żona, młody - wszystko, o co pytacie Google

Autor: brak danych

Adam Małysz to prawdziwa legenda polskiego sportu! Na ESKA.pl piszemy o jego życiorysie, rodzinie, wzroście, wadze i innych rzeczach, których na temat skoczka szukacie w Google'ach.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze