Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - kiedy się zaczynają i ile trwają?

2018-01-26 16:44
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - kiedy się zaczynają i ile trwają?
Autor: fot. FRANCOIS-XAVIER MARIT/AFP/EAST NEWS Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018

Olimpiada w Pjongczang będzie prawdziwym świętem sportu! Na ESKA.pl piszemy, kiedy się zaczynają i ile trwają Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 - kiedy się zaczynają i ile trwają? Odpowiedzi na to pytanie powinni poznać wszyscy miłośnicy sportu. Przez ponad 2 tygodnie, będą oni mogli śledzić zmagania sportowców z całego świata, biorących udział w takich dyscyplinach jak hokej, łyżwiarstwo figurowe, skoki narciarskie czy snowboarding. Wszyscy też liczymy na medale naszych reprezentantów. Dowiedzmy się więc, kiedy i jak długo będziemy mogli kibicować.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: CEREMONIA OTWARCIA - gdzie oglądać transmisję?

Autor: brak danych

Zmagania sportowców podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018, poprzedzi wspaniała ceremonia otwarcia! Na ESKA.pl dowiecie się, gdzie ją oglądać.

Od kiedy do kiedy Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018?

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w Pjongczang rozpoczną się w piątek, 9 lutego. To właśnie wtedy, podczas ceremonii otwarcia, zapłonie znicz olimpijski. Sportowe zmagania na najwyższym poziomie zaczną się zaś już następnego dnia. Ile potrwają? Relacje z Olimpiady będziemy śledzić przez 16 dni, do 25 lutego. Jak w tym czasie zaprezentują się Polacy? Wszyscy mamy nadzieję, że sukces powtórzy Kamil Stoch, który 4 lata temu zdobył dwa złota.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze