Zima 2020 - jaka będzie pogoda? Zimy stulecia nie będzie!

2020-09-16 11:10
zima
Autor: pixabay.com

Choć za oknami jeszcze świeci słońce, to jesień a także zima zbliżają się do nas wielkimi krokami. Jaka prognoza pogody szykuje się na nadchodzącą zimę? Czy musimy przygotować się na mróz i intensywne opady śniegu? Możecie być spokojni! Zim stulecia nie będzie. Szczegóły na ten temat, poznacie na ESKA.pl.

Zima 2020 - jaka będzie pogoda? Zim stulecia nie będzie! Każdy, co roku o tej porze zastanawia się nie tylko jak będzie wyglądała jesień, ale również zima. Czy będą mrozy? Czy spadnie śnieg? Czy może będzie deszczowo i pochmurno? Prognoza pogody to istotna kwestia, dlatego warto zawczasu dowiedzieć się, na co mamy się przygotować. Niestety klimat zmienia się z roku na rok, a co za tym idzie również należy spodziewać się innej pogody. Synoptycy z AccuWeather już teraz informują, że nie grozi nam w tym roku zima stulecia. Z ich przewidywań wynika, że na śnieżną, a w dodatku mroźną zimę będziemy musieli poczekać co najmniej rok. Jak w takim razie przedstawia się prognoza pogody na nadchodzącą zimę?

Sonda
Czy tęsknisz za zimą, śniegiem i mrozem?

Zima 2020 - prognoza pogody

Synoptycy już teraz zapowiadają, że w tym roku zima stulecia nam nie grozi. Jak w takim razie zapowiadają się nadchodzące zimowe miesiące? Czy czekają nas białe święta w 2020 roku? Według prognoz zima 2020/2021 będzie przeplatana. Możemy spodziewać się pochmurnych, ale i słonecznych dni, a także deszczu. Czekać na nas będzie również ochłodzenie, a także opady śniegu. Ponadto niektórzy meteorolodzy twierdzą, że pierwszy śnieg może spać już w październiku tego roku! Jednak nie oznacza to, że właśnie w tym miesiącu poczujemy zimową aurę. Zima swoje prawdziwe oblicze pokaże najprawdopodobniej w lutym 2021 roku.

Jak dbać o cerę zimą
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze