Zgarnij kasę na koncert Eda Sheerana! Jak się zgłosić do zabawy Radia ESKA?

2021-09-21 15:42
Ed Sheeran Warszawa 2022 - piosenki i setlista. Jakie hity zagra Sheeran w Polsce?
Autor: Warner Music Poland

To będzie największe muzyczne widowisko 2022 roku! Koncert Eda Sheerana w Polsce został potwierdzony i za moment rusza sprzedaż biletów na to wyjątkowe wydarzenie. Radio ESKA będzie miało dla Was kasę, abyście mogli kupić bilety! Jak się zgłosić do zabawy?

Koncert Eda Sheerana zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotę, 25 września 2021 roku, o godzinie 10:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na to muzyczne wydarzenie. Nic dziwnego, że fani artysty poszukują w swoich portfelach oszczędności, aby móc kupić bilet na widowisko Brytyjczyka. Jeżeli chcecie aby to ESKA zapłaciła Wam za bilety na Eda Sheerana, to koniecznie zgłoście się do naszej zabawy już teraz!

Ed Sheeran Warszawa 2022 - piosenki i setlista. Jakie hity zagra Sheeran w Polsce?

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Zgarnij kasę na koncert Eda Sheerana

Aby zgarnąć kasę na koncert Eda Sheerana od Radia ESKA wystarczy, że zgłosicie się do naszej zabawy na stronie sheeran.eska.pl i wypełnicie formularz zgłoszeniowy. Jeżeli już to zrobicie, to czekajcie na telefon od naszych prowadzących! Kasę na koncert Eda Sheerana będziemy rozdawać w dniach 22-23 września w Impresce i 24 września w Gorącej 20.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze