Żeby utrzymać równowagę, musisz się poruszać naprzód. Albert Einstein porównał tu życie do... Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-05-08 17:00 k.w.
Milionerzy
Autor: screen Milionerzy

Żeby utrzymać równowagę, musisz się poruszać naprzód. Albert Einstein porównał tu życie do... Uczestnicy teleturnieju Milionerzy mają niepowtarzalną okazje do wzbogacenia się o milion złotych. Jedyne co muszą zrobić, to wykazać się wszechstronną wiedzą i odpowiedzieć na 12 pytań. Monika - uczestniczka 269. odcinka Milionerów trafiła na pytanie dotyczące słów Einsteina. Czy zna na nie poprawną odpowiedź?

Żeby utrzymać równowagę, musisz się poruszać naprzód. Albert Einstein porównał tu życie do... Milionerzy to program, w którym uczestnicy muszą pokazać, że posiadają wiedzę pochodzącą z różnych dziedzin. W odpowiedzi na pytania mogą im pomóc koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy Monika - uczestniczka 269. odcinka teleturnieju, będzie potrzebowała któregoś z nich?

Przeczytaj także: W znanym przysłowiu plotka, która wylatuje wróblem, wraca... Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Żeby utrzymać równowagę, musisz się poruszać naprzód. Albert Einstein porównał tu życie do...

Aby zgarnąć kasę, uczestniczka musiała wybrać poprawną odpowiedź spośród: A) monocyklu B) motocykla C) roweru D) hulajnogi. Prawidłowym wariantem jest C) roweru. Według Alberta Einsteina: Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód.

Czy uczestniczka poradziła sobie z pytaniem? Tego dowiemy się już 8 maja o godzinie 20:55, kiedy TVN wyemituje odcinek Milionerów. 

Najnowsze