Zayn Malik vs Naughty Boy: konflikt? Wspólna płyta pod znakiem zapytania

2015-07-14 15:21
Zayn Malik
Autor: bulls Zayn Malik robi się coraz bardziej niegrzeczny?

Zayn Malik vs Naughty Boy: konflikt na Twitterze pogrzebał doniesienia o współpracy muzyków? Ostatni wpis Zayna sugeruje, że ze wspólnej płyty nici! Szczegóły na ESKA.pl 

Zayn Malik rozwiał plotki dotyczące swojej współpracy z Naughty Boy'em? Wokalistka wdał się w potyczkę słowną z Naughty Boyem na Twitterze. Na oficjalnym profilu byłego członka One Direction pojawił się następujący wpis odwołujący się do producenta 'dlaczego udajesz, że jesteśmy przyjaciółmi'. Przypomnijmy, że tuż po odejściu Zayna Malika z zespołu w sieci pojawiły się doniesienia dotyczące współpracy Malika z Naughty Boyem. Na profilach obu panów pojawiały się zdjęcia ze wspólnych spotkań. Dlaczego teraz Zayn obraził się na Naughty Boya? Być może jest to robota hakera, który włamał się na konto byłego członka One Direction. W takim przypadku zastanawia jeden szczegół - dlaczego wpis Zayna tak długo wisi na jego profilu? Zazwyczaj w sytuacji, gdy haker włamie się na konto gwiazdy reakcja jest natychmiastowa. Tutaj - nie. Poniżej umieszczamy wpis wokalisty, dotyczący Naughty Boy'a:

Zayn Malik kłóci się na Twitterze nie po raz pierwszy

Publiczny konflikt na oficjalnym profilu na Twitterze - Zayn przerabiał już taką sytuację na początku maja 2015 roku, gdy wdał się w dyskusję z Louisem Tomlinsonem, który zaczął obrażać Naughty Boya. Wtedy to Malik umieścił na stronie Louisa następujący wpis: 

@Louis_Tomlinson pamiętasz czasy, kiedy miałeś swoje życie i nie wtrącałeś się w moje? 

Fanki One Direction wciąż nie mogą pogodzić się z odejściem Zayna Malika z zespołu. Tak ładnie wyglądał w jednym z ostatnich teledysków:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze