Zayn Malik solo: członek 1D zaśpiewa na płycie Naughty Boya [VIDEO]

2015-03-02 15:52
Zayn Malik
Autor: fot. Bulls Zayn Malik

Zayn Malik nagrywa bez One Direction. Członek słynnego boysbandu zaśpiewa na nowej płycie Naughty Boya. Czy to początek solowej kariery wokalisty 1D? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Zayn Malik solo: wokalista One Direction nagrywa piosenkę, która znajdzie się na nadchodzącej płycie Naughty Boya. Czy członek 1D sprawdzi się jako solowy wokalista?

Solowe kariery członków One Direction rozpoczynają się. Jako pierwszy z zespołu wyłamuje się Zayn Malik. Wokalista nagrał ostatnio piosenkę One Chance To Dance, która zasili tracklistę producenta megahitu La La La. Naughty Boy dwukrotnie potwierdził już nawiązanie współpracy z wokalistą najsłynniejszego boysbandu na świecie.

- Nie mogę zaprzeczyć, że stworzyliśmy razem muzykę. Jest to materiał, który zrobiliśmy dla One Direction. Zayn również pojawi się na mojej następnej płycie - powiedział Naughty Boy.

Dla wszystkich fanów One Direction mamy dobrą wiadomość. Solowe projekty członków grupy nie oznaczają rozpadu grupy.

- Oni wszyscy teraz eksperymentują i zajmują różnymi rzeczami, ale myślę, że zespół będzie razem przez kolejne 20 lat - wyznał producent.

Czekacie na piosenkę Zayna na albumie Naughty Boya?

One Direction - Night Changes  

 

Do tego eskaGO dodaje darmowy film I Love One Direction. Oglądaj za darmo, online, bez logowania.

 

RC

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze