Zastrzyk Motywacji - Donatan i Drużyna Mistrzów. Zobacz klip na Eska.pl! [VIDEO]

2013-06-25 16:26

Zastrzyk Motywacji - to najnowszy kawałek wyprodukowany przez Donatana. Możemy w nim usłyszeć głosy znanych sportowców, między innymi Jana Błachowicza czy Pawła Nastuli. Co wyszlo ze współpracy Drużyny Mistrzów i Donatana? Zobacz klip na Eska.pl!

Donatan i Drużyna Mistrzów zapewniają fanom Zastrzyk Motywacji! Jan Błachowicz, Paweł Nastula i Damian Janikowski - to gwiazdy sportu, które można usłyszeć w nowym kawałku wyprodukowanym przez Donatana.

Drużyna Mistrzów to projekt hip-hopowy, który w zamierzeniu ma motywować młodych słuchaczy do rozwoju poprzez muzykę, sport czy inne pasje. 15 czerwca miała premierę druga ze składanek w wykonaniu Drużyny Mistrzów -  z udziałem między innymi takich muzyków jak Bosski Roman Sobota, Pih, Onar, VNM czy Diox. Znalazło się na niej 37 utworów zachęcających do uprawiania sportu i promujących pozytywną stronę życia.

>>> Rihanna, Miley Cyrus, Selena Gomez - zobacz sexy fotki i wybierz najbardziej Hot Laskę wakacji 2013!

Drużyna Mistrzów: Bosski, Dudek RPK, Damian Janikowski, Młody Bosski - Zastrzyk Motywacji. Zobacz klip na Eska.pl!Nie czytałeś jeszcze?

>>> Koncerty 2013 w Polsce - koncertowy rozkład jazdy na rok 2013! Aktualne zestawienie koncertów w Polsce! [VIDEO]

al

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE