Zara Larsson spotkała się z fanem z Polski! RELACJA VIDEO

2017-03-21 15:38
Zara Larsson spotkała się z fanem z Polski! RELACJA VIDEO
Autor: fot. YouTube.com/Redlicki screen z filmu na YouTube ZARA LARSSON KNOWS WHO I AM | LONDON 2017

Zara Larsson spotkała się z wiernym fanem z Polski! Jak doszło do spotkania? Co się działo na miejscu? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl 

Zara Larsson to wokalistka, która za sprawą swoich hitów zyskuje coraz większą sławę na świecie. Młoda, piękna i utalentowana wokalistka ma wielu fanów w Polsce, o czym mogliśmy się dowiedzieć słuchając Muzyką Się Żyje. Właśnie w programie Radia ESKA przez 5 dni słuchacze zacięcie walczyli o bilety dające wyjątkową możliwość zobaczenia, zrobienia sobie zdjęć i pogadania z Zarą oko w oko! Ostatecznie udało się to Kamili, która walczyła o wejściówki w imieniu swojego brata, Kuby! Do spotkania doszło podczas kameralnego zamkniętego występu wokalistki. Miało to miejsce 17 marca w siedzibie Twittera w Londynie.

Zara Larsson - spotkanie z polskim fanem

Kuba, czyli nasz słuchacz na spotkaniu z Zarą w Londynie, jakiś czas temu zaprosił wokalistkę na swoje 18. urodziny. Szwedka nie odpowiedziała na zaproszenie, ale jak się okazało skojarzyła ten fakt! Podziękowała za to i złożyła Kubie urodzinowe życzenia. Co widać na filmiku poniżej artystka była oczarowana polskim fanem!

Zobaczcie sami, jak w wielkim skrócie wyglądał kameralny koncert i wizyta Polaka u Zary Larsson!

 

Wokalistka Podczas samego koncertu zagrała piosenki z płyty So Good, która pojawiła się na rynku w dniu kameralnego wydarzenia.

Clean Bandit i Zara Larsson w jednej piosence! Symphony hitem wiosny?!

Autor: brak danych

Clean Bandit i Zara Larsson - piosenka Symphony będzie hitem wiosny? Ocenicie to słuchając nagrania na ESKA.pl!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze