Zaprojektuj okładkę i wymyśl tytuł wspólnej płyty Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya! Artyści nagrodzą najlepszych!

2019-09-18 16:02 A.D.
Taco i Dawid Podsiadło
Autor: Materiały prasowe

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway przygotowują się do wielkiego, wspólnego koncertu, który zagrają w Warszawie na Stadionie Narodowym. Zdobycie wejściówek na imprezę graniczyło z cudem. Teraz muzycy poprosili fanów o pomoc w zaprojektowaniu okładki ich wspólnej płyty! Czy oznacza to, że jednak ujrzy ona światło dzienne?

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na jednym koncercie zagrają 28 września. Szczęśliwcy, którym udało się zakupić bilet będą mogli cieszyć się wyjątkowym występem, podczas którego z pewnością usłyszymy również ich wspólny utwór - W piątki leżę w wannie. Na YouTubie stanowił on który rekord popularności w ciągu zaledwie 24 godzin. Panowie zlecili również swoim fanom nietypowe zadanie. Jeśli chcecie zdobyć jeszcze bilet VIP na ich koncert musicie wykazać się kreatywnością! 

Zobacz też: Avicii - niepublikowane piosenki wyciekły do sieci! Tim Berg w nich śpiewał!

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway - konkurs na okładke wspólnej płyty

Artyści zorganizowali konkurs wspólnie ze Spotify. Chętni mogą zdobyć wyjątkowe nagrody w tym bilety VIP uprawniające do spotkania z artystami. By wygrać, trzeba wykazać się kreatywnością. Zadanie polega na wymyśleniu tytułu dla ich wspólnej płyty i zaprojektowaniu okładki. Pomysły należy publikować na Instagramie oznaczając hashtagiem #SpotifyPremiumPL.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway - wspólna płyta artystów niebawem? 

Niestety, zadanie jest jedynie konkursem kreatywnym i zwiastuje nadejścia nowego albumu. Artyści podkreślają, że nie planują na razie wydania wspólnej płyty. Być może zmieni się to w przyszłości, lecz niestety nam wszystkim pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję.

Najnowsze