Założysz koszulkę, stojąc na rękach? Impossible challenge to najtrudniejsze wyzwanie w historii?

2020-04-06 15:27 MK
Stanie na rękach
Autor: Dariusz LEWANDOWSKI/East News

Jeśli myśleliście, że widzieliście już wszystko w sieci , byliście w błędzie! Wyzwania internetowe od lat cieszą się wielką popularnością, jednak to, które spopularyzował Tom Holland są w stanie wykonać tylko nieliczni. Mowa o Impossible challenge, którym interesuję się coraz więcej internautów. O szczegółach tego wyzwania przeczytacie na ESKA.pl.

Impossible Challenge w mediach społecznościowych zyskuje na popularności. Po tym, jak odtwórca roli Spidermana Tom Holland opublikował na swoim Instagramie wideo, w którym zachęca Jake'a Gyllenhaala i Ryana Reynoldsa do powtórzenia jego aktywności, w sieci zawrzało. Dziesiątki tysięcy osób, które pozostają w domu, również postanowiły spróbować swoich sił w tym wymagającym wyzwaniu internetowym.

Wyzwania rzucane przez użytkowników sieci już od lat cieszą się bardzo dużą popularnością. Czas kwarantanny służy temu jeszcze bardziej. Przebywający w domu internauci wpadają na przeróżne pomysły, by uprzyjemnić wolny czas sobie, ale i ludziom z całego świata. Kilka tygodni temu, na Facebooku królował challenge polegający na wstawianiu zdjęć z dzieciństwa, a na Instagramie gesture challenge, w którym trzeba było odwzorować zaprezentowane na ekranie gesty. Wydaje się jednak, że Impossible challenge zaangażuje jeszcze większą liczbę użytkowników, bowiem czegoś takiego jeszcze nie było!

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Impossible Challenge - na czym polega?

Niemożliwe jest możliwe, ale tylko dla wybrańców. Zasady Impossible Challenge'u są bardzo proste. Otóż, trzeba założyć t-shirt, stojąc na rękach. Wyzwanie to wymaga sprawności fizycznej oraz doskonałej koordynacji ruchowej. Poza Tomem Hollandem, w Impossible Challenge udział wzięli piosenkarz Austin Mahone, aktor Jake Gyllenhaal oraz internauci z całego świata!

Najnowsze