Z kart przeszłości Meghan Markle – czyżby skrywała wielki sekret?

i

Autor: AA/ABACA/Abaca/East News

Gwiazdy

Z kart przeszłości Meghan Markle – czyżby skrywała wielki sekret?

2024-06-14 13:44

Zdawało się, że najgorsze już za nimi. Księżna i książę Sussex podjęli szereg szokujących świat decyzji, aby być z dala od żyjącej na świeczniku brytyjskiej rodziny królewskiej. Stało się jednak wprost przeciwnie – rezygnacja z tytułów królewskich i opuszczenie Wysp było tylko początkiem szumu wokół osób Harry’ego i Meghan.

I wygląda na to, że codzienność bez błysków flesza, etykiety i napiętego grafiku dnia to wciąż jedynie odległe, utopijne marzenia. Życie szybko zgotowało im kolejny skandal, na który nawet rodzina królewska zdaje się nie móc zwyczajnie przymknąć oka.

Brytyjskie media szaleją odkąd 21-letnia Sarah wniosła do sądu pozew na Markle o emocjonalne znęcanie się oraz zaniedbanie własnej córki, za którą podaje się młoda kobieta. Meghan miała zrzec się dziecka na rzecz nowego życia z Harrym, z którym pobrała się w 2018 roku. W tym wypadku Sarah miałaby być dzieckiem Joe’ego Giuliano, kiedy ci byli jeszcze studentami. Wiele źródeł podaje, że to on był również pierwszym mężem księżnej jeszcze przez Trevorem Engelsonem.

Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey

Media starają się poznać prawdę

Pierwsze plotki na ten temat powstały już kilka lat temu. Na forach pojawiają się zdjęcia z młodości Markle oraz posty z nowymi dawkami informacji. Dlaczego tak istotne fakty z życia księżnej Sussex miałyby dopiero teraz ujrzeć światło dzienne? Nic nie jest pewne. Możemy jedynie czekać na ewentualne sprostowanie ze strony Meghan.

QUIZ. Brytyjska rodzina królewska bez tajemnic! NOWY quiz o pałacowym życiu

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się fundacja Meghan Markle i księcia Harry'ego?