Z czym walczy dziś młode pokolenie? Raper Zawad nawija o tym w Movement

2021-11-23 7:00
Z czym walczy dziś młode pokolenie? Raper Zawad nawija o tym w Movement
Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA Z czym walczy dziś młode pokolenie? Raper Zawad nawija o tym w Movement

Zawad, a właściwie Daniel Zawada, to młody, 22-letni raper z Siemianowic Śląskich. Daniel wydał właśnie swój debiutancki utwór Movement. Choć dziś debiutuje, z muzyką związany jest od 9 roku życia. Pierwsze kroki stawiał tańcząc hip-hop, za namową kolegów zaczął freestylować. By móc to robić zaczął pisać teksty, a w końcu i nagrywać swoje utwory.

Co z tego wyszło? Możemy dowiedzieć się słuchając najnowszego singla. Od pierwszych słów słychać, że chłopak przeszedł długą drogę i tak jak wielu nastolatków miał problem z poczuciem własnej wartości i krytyką. Z tych sytuacji wyciągnął lekcję: Kiedyś byłem zupełnie inny, wszystko brałem do siebie. Zaczęło mnie to przytłaczać. Dzięki garstce osób, które były przy mnie w ważnych chwilach - wspierały mnie, robię movement, czyli krok do przodu. I o tym jest ten utwór. Obecnie nauczyłem się inaczej, zdrowiej postrzegać rzeczywistość. Młody artysta zawodowo związany jest z gatunkiem hip-hop, ponieważ jest tancerzem i instruktorem tego tańca. Zdradził nam, że często chodzi na ścianki wspinaczkowe, uwielbia jeździć autem, ścigać się na go-kartach i podróżować.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze