YouTube Rewind 2020 odwołane! Dlaczego nie zobaczymy miksu najpopularniejszych filmików?

YouTube
Autor: AA/ABACA/Abaca/East News

Każdego roku miliony osób czekają na kolejne wideo z serii YouTube Rewind, którego autorzy podsumowują, co działo się w sieci na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy. Zarządzający platformą wydali jednak oświadczenie, że w tym roku internauci nie zobaczą podsumowania najpopularniejszych filmików i trendów. Dlaczego? Zobaczcie na ESKA.pl.

YouTube Rewind 2020 odwołane - dlaczego w sieci nie ma podsumowania 2020 roku? Zarządzający platformą internatową YouTube opublikowali specjalne oświadczenie, w którym poinformowali, że w tym roku internauci nie zobaczą wielkiego miksu najpopularniejszych treści, jakie pojawiały się w serwisie od stycznia. Cieszący się wielką popularnością YouTube Rewind zadebiutował w 2010 i od tamtej pory bawił, wzruszał, a nierzadko, niestety, rozczarowywał użytkowników YouTube'a i zamieszczających na nim swoje materiały twórców, którzy mimo wszystko z niecierpliwością wyczekiwali premiery produkcji. Przypomnijmy, że zaprezentowany w 2018 roku YouTube Rewind jest filmem z największą ilością łapek w dół w historii. Ma ich ponad 18 milionów. Również ten zaprezentowany rok później ma ich znacznie więcej, aniżeli tych w górę. Nie to jest jednak powodem, dlaczego właściciele YouTube'a podjęli decyzję o nierealizowaniu kolejnej odsłony YouTube Rewind w tym roku. 

Nie będzie YouTube Rewind 2020!

Ta informacja na pewno zasmuci niejedną osobę. Otóż, jak wynika z oficjalnego oświadczenia zamieszczonego w mediach społecznościowych, YouTube Rewind 2020 nie zostanie w tym roku zrealizowany. Powodem jest fakt, że rok 2020 znacznie różni się od pozostałych i to nie czas, by tworzyć takie podsumowania.

- Od 2010 roku kończyliśmy rok za pomocą Rewind - spojrzeniem wstecz na najbardziej wpływowych twórców, najbardziej wpływowe wideo oraz trendy. Bez względu na to, czy go kochacie, czy też pamiętacie tylko ten z 2018 roku, Rewind zawsze miał być waszą celebracją.

Rok 2020 jest inny. I nie byłoby w porządku udawać, że tak nie jest. Dlatego też w tym roku nie będzie YouTube Rewind. Wiemy, że wiele dobra, jakie wydarzyło się w 2020 roku było stworzone przez was. Znaleźliście sposoby na to, by podnosić ludzi na duchu, pomagać im i sprawiać, żeby się śmiali. Sprawiliście, że ciężki rok stał się lepszy. Dziękujemy wam za zrobienie różnicy - napisano.

Decyzja ta spotkała się ze zrozumieniem internautów.

ESKA XD #010
Najnowsze