YouTube na Androida z nowymi ustawieniami. Co zmieni się na naszych telefonach?

i

Autor: canva.com YouTube na Androida z nowymi ustawieniami. Co zmieni się na naszych telefonach?

YouTube na Androida z nowymi ustawieniami! Co zmieni się w naszych telefonach?

2020-03-27 19:15

Jeżeli do tej pory ciągle brakowało Wam transferu oglądając filmy na YouTube, korzystając z Androida, to mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. Serwis YouTube wprowadza całkowicie nowe ustawienia. Jakie? Czy pomogą użytkownikom w ograniczeniu transferu danych w telefonie? Szczegóły na ESKA.pl.

Dzięki platformie YouTube, możemy obejrzeć filmy ulubionych influencerów czy teledysk artysty, którego podziwiamy. Do tej pory, jakość odtwarzanych filmów była uzależniona od prędkości internetu. Teraz ten algorytm ma się zmienić, dzięki czemu użytkownicy Androidów zaoszczędzą pakiet danych w swoich smartfonach. Co dokładnie się zmieni? Kiedy będziemy mogli korzystać z nowych ustawień na naszych telefonach? Szczegóły poznacie w artykule poniżej. 

YouTube nowość - co się zmieni?

Nowe ustawienia w aplikacji YouTube, mają pozwolić użytkownikom systemu Android wskazać, w jakiej jakości będą domyślnie odtwarzane filmy. Nie będzie to miało znaczenia, czy aktualnie korzystamy z telefonu podpiętego do WI-FI, czy z sieci komórkowej. Obecnie możliwe jest co najwyżej włączenie trybu oszczędzania danych poza zasięgiem internetu bezprzewodowego w domu. W innych przypadkach filmy odtwarzają się z najwyższą jakością. Niestety nie wiadomo, kiedy nowe ustawienia zostaną wprowadzone do aplikacji. 

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE