YouTube: Kasia Dziurska otworzyła swój kanał! Będzie motywować internautów!

i

Autor: fot. YouTube.com/Double Shaped Dziurka&Emilian

YouTube: Kasia Dziurska otworzyła swój kanał! Będzie motywować internautów!

2018-10-01 15:23

Kasia Dziurska rozpoczyna karierę na YouTube! Znana trenerka otworzyła swój kanał, który przypadnie do gustu wszystkim, którzy planują poprawić swoją sylwetkę!

Kasia Dziurska codziennie mobilizuje do ćwiczeń ponad 400 tysięcy osób obserwujących ją na Facebooku i Instagramie. Piękna mistrzyni fitness wraz z Emilinem Gankowskim postanowili uruchomić własny kanał w YouTube Double Shaped Dziurka&Emilian. Zaczęli od cyklu filmów: Trening, zdrowie, motywacja i satysfakcja, które pomogą wszystkim zainteresowanym z realizacji marzeń o pięknej sylwetce.

Kasia Dziurska zagrozi Lewandowskiej i Chodakowskiej? Poznajcie nową gwiazdę fitnessu!

Kasia Dziurska - kanał na YouTube

Z Kasią nie ma żartów… Finalistka programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami jest utytułowanym sportowcem m.in. Mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzynią Europy Bikini Fitness, wielokrotną Mistrzynią Polski w Fitness Soft, tancerką i członkinią Cheerleaders Gdynia. Przede wszystkim jest jednak propagatorką zdrowego stylu życia i zwolenniczką umiaru. Emilian Gankowski, prywatnie życiowy partner Kasi, zawodowo zajmuje się kulturystyką oraz jest trenerem personalnym.

Czy Dziurka i Emilian zawładną polskim Youtube'em na miarę FIT LOVERS czy Akopa i Sylwii Szostak? Oceńcie sami oglądając pierwsze materiały video!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE