YouTube - jak słuchać muzyki w tle? Ten trik jest banalnie prosty!

2021-09-07 11:54
youtube
Autor: pixabay.com YouTube usunął filmiki prezydenta

YouTube to miejsce, w którym znajdziemy mnóstwo materiałów wideo oraz oczywiście muzykę. Niestety kiedy go minimalizujemy, to automatycznie materiał zostaje przerwany i zatrzymuje się w miejscu. Jak słuchać muzyki na YouTube w telefonie lub oglądać filmiki, ale w tle? Ten trik z pewnością przypadnie Ci do gustu i już nie będziesz się denerwować!

YouTube to miejsce, w którym przejawia się mnóstwo materiałów wideo o różnej treści. To miejsce rozrywki, ale także szansa do rozgłosu i zarobków dobrych pieniędzy. To właśnie na tej platformie wybił się między innymi najpopularniejszy youtuber Karol Wiśniewski, jego dziewczyna Wersow, a także wiele innych ciekawych osób z ich branży. Są nie tylko popularni, ale wiodą także luksusowe życie, co mogą zawdzięczać swoim pomysłom, które sukcesywnie udostępniają już od dłuższego czasu na YouTube. Poradniki, vlogi modowe i urodowe, ciekawostki motoryzacyjne, teledyski, filmy, muzyka i nie tylko - to wszystko można znaleźć właśnie w jednym miejscu. To co znajduje się na YouTube można wymieniać w nieskończoność! Jednak aplikacja na telefonach jest dla użytkowników momentami irytująca. To wszystko przez zatrzymywanie treści, gdy minimalizuje się ekran lub się go blokuje. Jak temu zaradzić? Co zrobić by muzyka leciała w tle? Jest na to sposób!

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity

YouTube - jak słuchać muzyki w tle?

Co zrobić, aby słuchać muzyki na YouTube w tle? To banalnie proste, a trik zdradził użytkownik TikToka @szhakal. Wystarczy w pierwszej kolejności pobrać aplikację Musi. Następnie możemy ją uruchomić i wpisać w lupkę artystę, który nas interesuje. Od teraz możemy cieszyć się słuchaniem muzyki w tle lub nawet przy zablokowanym ekranie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze