YouNotUs i Zak Abel odświeżyli klubowy klasyk. Poznajcie Midnight Lover

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy YouNotUs i Zak Abel odświeżyli klubowy klasyk. Poznajcie "Midnight Lover"

WIOSENNA PROPOZYCJA

YouNotUs i Zak Abel odświeżyli klubowy klasyk. Poznajcie "Midnight Lover"

2024-02-24 21:45

Jeden z najpopularniejszych niemieckich projektów na scenie dance/EDM, mający na koncie ponad miliard wyświetleń i streamów duet YouNotUs, który w przeszłości stworzył hit "Supergirl" oraz "Narcotic" łączy siły z autorem licznych hitów, Brytyjczykiem Zakiem Ablem. Ich wspólny singiel "Midnight Lover" to połączenie nośnych popowych hooków, potężnych syntezatorów i wypełniających parkiety house’owych bitów.

Urodzony w Londynie Zak Abel również nie kryje entuzjazmu, mówiąc: - To była świetna zabawa. To co nagraliśmy oddaje klimat chłopców skaczących po pokoju i wyobrażających sobie, co dzieje się o północy.

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Założony w 2015 r. w Berlinie zespół YouNotUs, czyli Tobias Philipssen i Gregor Sahm ma na koncie ponad milion wyświetleń i streamów swoich utworów. Artyści zawdzięczają ten imponujący wynik popularności takich singli jak „Supergirl”, „Narcotic”, „Woke Up In Bangkok”, „Samba” i wielu innych. Fakt, iż zdominowali zarówno listy przebojów, jak i playlisty czołowych rozgłośni, grając jednocześnie na największych scenach EDM na świecie (np. na festiwalu Tomorrowland), nie pozostawia złudzeń: YouNotUs po prostu wiedzą, jak połączyć chwytliwe popowe hooki z elektryzującą atmosferą klubowej nocy. Artyści opowiadają własne historie, tworzą piosenki od podstaw, współpracując z zaproszonymi gośćmi. Lista muzyków, z którymi łączyli siły, jest bardzo długa i znajdują się na niej choćby James Blunt, Alle Farben, Nico Santos, Benjamin Ingrosso, Julian Peretta, Kelvin Jones, Moguai, Janieck i wielu innych.

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Odkąd pierwszy raz spotkaliśmy Zaka podczas sesji songwriterskiej pięć lat temu, bardzo chcieliśmy mieć jego głos w jednej z naszych produkcji – komentuje przy okazji premiery nowego singla berliński duet. – Kiedy spotkaliśmy się ponownie w Londynie, by napisać wspólnie piosenkę, wiedzieliśmy, że musi być energetyczna, ale jednocześnie pokazać jego uduchowiony głos. Cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć i jesteśmy ogromnie podekscytowani tym, że ta współpraca wreszcie doszła do skutku – dodają artyści.

Zak Abel - piosenki, kariera

Zak Abel już w 2014 r. cieszył się pierwszym singlem notowanym w Top 20 listy singli w Wielkiej Brytanii. Artysta połączył wówczas siły z Gorgon City w ich przebojowym „Inmissable”. Od tego czasu artysta osiągał sukcesy nie tylko jako wokalista, ale także wzięty songwriter, który współpracował z takimi artystami jak Kygo, Avicii, R3hab czy ZAYN. Po tym, jak pojawił się u boku Toma Mischa i Kaytranady, w 2017 r. Zak wydał debiutancki album „Only When We’re Naked”. Artysta ma na koncie także kilka megahitów jako gościnny wokalista: pojawił się m.in. w singlach „Freedom” Kygo, „Beautiful Escape” Toma Mischa, „Ten More Days” Aviciiego, „Bad” Dona Diablo czy „The Power” Duke’a Dumonta. Latem ubiegłego roku Abel wystąpił na koronacji króla Karola III. W tym samym roku artysta wydał także drugi album zatytułowany „Love Over Fear”.

YouNotUs & Zak Abel - piosenka Midnight Lover