Young Leosia DJ Set, Smolasty i Bryska na Maybelline New York Music Stories! Line-up i atrakcje wydarzenia

2022-08-10 9:03
Maybelline New York Music Stories
Autor: Maybelline New York Music Stories Maybelline New York Music Stories - najważniejsze informacje o wydarzeniu.

Już 19 sierpnia, na jeden dzień warszawska Hala Gwardii ustąpi miejsca muzycznej stolicy USA! A to wszystko za sprawą Maybelline New York Music Stories, które wraca z potrójną siłą! Tego wieczoru na gości czekać będą trzy niepowtarzalne występy najgorętszych artystów polskiej sceny muzycznej! Czyli… performance Smolastego, Bryskiej i DJ set Young Leosi!

Maybelline New York Music Stories to nie tylko muzyczne widowisko. Dodatkowo organizatorzy zadbali o wiele innych atrakcji, które pozwolą poczuć klimat tętniącego życiem Nowego Jorku! Do dyspozycji gości będą, min.

  • INSTALACJE AR (Augmented Reality) - dla niezapomnianego efektu koniecznie należy zerknąć na nie przez obiektyw telefonu!  W interakcji z filtrem na Instagramie, przeniosą nas na kultowy Brooklyn Bridge czy pod Empire State Building – imponujący symbol NY.
  • INSTASPOTY – klimatyczne strefy do perfekcyjnego selfie
  • STREFĘ MAKE-UP – tu z pomocą makijażystów MAYBELLINE goście przetestują nowości marki i wykonają ich crush test w trakcie koncertu!
Smolasty o singlu „Boję się kochać” i współpracy z Young Leosią

Maybelline New York Music Stories - MIEJSCE, BILETY

Bramki Hali Gwardii (Plac Żelaznej Bramy 1) będą otwarte od godz. 19:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Maybelline New York Music Stories - GWIAZDY, GODZINY

  • 19:30 - SMOLASTY
  • 21:00 - BRYSKA
  • 22:30 - YOUNG LEOSIA DJ SET
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze