Young and Beautiful - Lana Del Rey. Zobacz nowy teledysk Lany do kawałka z filmu Wielki Gatsby! [VIDEO]

2013-05-13 19:19

W sieci pojawił się nowy teledysk Lany Del Rey do Young and Beautiful, piosenki z soundtracku do filmu Wielki Gatsby. W klipie tajemnicza Lana i orkiestra symfoniczna. Fani wokalistki wróżą piosence sukces i są przekonani, że to kandydat na Oscara 2014 w kategorii Najlepsza Piosenka Filmowa. Zgadzacie się?

Nowy teledysk Lany Del Rey do Young and Beautiful zaskakuje prostotą. W klipie opublikowanym na YouTube 10 maja 2013 roku wykorzystano nakręcone w półmroku sceny z wokalistką. W nagraniu wystąpiła też przedstawiona w dramatyczny sposób orkiestra symfoniczna. Klimat piosenki i wideo przypomina fanom Lany produkcje do filmów o Jamesie Bondzie.

Tymczasem kawałek Young and Beautiful to jeden z utworów, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu Wielki Gatsby, który w polskich kinach zobaczymy już 17 maja 2013 roku.

>>> KONKURS: Przyślij zdjęcie i wygraj podwójny karnet na Orange Warsaw Festival 2013 na ESKA.pl!

Young and Beautiful od Lany Del Rey wróży się sukces na miarę Skyfall - Adele. Wielu typuje nagranie jako kandydata do Oscara 2014 w kategorii Najlepsza Piosenka Filmowa. Czy kawałek ma szansę dostać nominację? Dajcie znać w komentarzach i Eskowym czacie.


Zobacz Young and Beautiful - Lana Del Rey!



JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze