X FACTOR. Zwiastun 4 odcinka X Factor juz jest! Zobacz kto zawalczy o miejsce w półfinale [VIDEO]

2013-03-23 11:41

Kończy się etap castingowy. Uczestnicy zrobią wszystko, aby zdobyć ostatnie wolne miejsca! Największą szansę mają jak zawsze "mocni w gębie". Komu uda się zachwycić jurorów, a kto pożegna się z marzeniami o X Factor, przekonamy się już w sobotę 23.03.2013 w X Factor!

Etap castingowy X Factor dobiega końca. W drugim etapie pozostało coraz mniej miejsc! Uczestnicy zrobią wszystko, aby zdobyć upragnione trzy razy Tak! "Mocni w gębie" mają największe szanse, a wybrańcy poczują się bosko! Udział w X Factor wyzwala olbrzymie emocje i adrenalinę! Nie wszystkim uda się zapanować nad sobą! Jak zareaguje Kuba gdy usłyszy "pi**rz się" od pięknej uczestniczki? Przekonamy się już w sobotę!

Zobacz na Eska.pl zapowiedź 3 odcinka X Factor

Czy zastanawialiście się kiedyś jak jest na scenie X Factor? Jest adrenalina, są emocje i to jest super - mówi jedna z uczestniczek sobotniego odcinka! Chcesz przekonać się jak poradzą sobie uczestnicy ostatniego odcinka castingowego i komu uda się przejść do kolejnego etapu? Nie przegap X Factor w sobotę 23.03.2013!

Zobacz zapowiedź X Factor

Nie czytałeś jeszcze?

Britney Spears rządzi na Google+!

EP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE