Wywołała łzy u Chylińskiej śpiewając hit Podsiadło. Wiemy, co teraz robi Maya Thomas!

i

Autor: TVN Wywołała łzy u Chylińskiej śpiewając hit Podsiadło. Wiemy, co teraz robi Maya Thomas!

PIĘKNY WYSTĘP W TALENT-SHOW

Wywołała łzy u Chylińskiej śpiewając hit Podsiadło. Wiemy, co teraz robi Maya Thomas!

2023-10-20 8:32

W 2019 roku jej występ w Mam Talent zaprezentowaliśmy Wam przedpremierowo czując, że ta dziewczyna namiesza i zrobi wrażenie na jurorach. Nie myliliśmy się, bo Maya Thomas śpiewając utwór "Nieznajomy" awansowała bezpośrednio do wielkiego finału. Co teraz robi dziewczyna z anielskim głosem? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Widzowie mocno się emocjonują występami początkujących wokalistów w programach telewizyjnych. Niedawno Antoni Zimnal wzruszył widzów The Voice of Poland do łez i szybko stał się głównym faworytem do ostatecznego zwycięstwa. Pamiętamy, iż w gronie pretendentów błyskawicznie znalazła się także Maya Thomas, która w 2019 roku wzięła udział w Mam Talent. Mająca wówczas 15 lat dziewczyna oczarowała internautów śpiewając utwór "Nieznajomy", pod którym oryginalnie podpisuje się Dawid Podsiadło. Jurorzy od pierwszych sekund, gdy tylko wydobyła z siebie anielski głos, byli pod wrażeniem, co najlepiej widać było po ich łzach płynących z oczu. Agnieszka Chylińska zdecydowała się wykorzystać swój złoty przycisk i automatycznie dała uczestniczce awans do wielkiego finału. Co teraz robi 19-letnia Maya Thomas? Udało nam się z nią skontaktować!

Miley Cyrus przeszła drastyczną metamorfozę. Możecie zapomnieć o jej blond włosach!

Maya Thomas - co teraz robi?

Maya Thomas zrobi wielką karierę w muzyce. Taką nadzieję wciąż mają osoby, które jej kibicują i pamiętają jej występ z hitem "Nieznajomy". Dowiedzieliśmy się, że wokalistka aktualnie studiuje Kosmetologię w Poznaniu i w dalszym ciągu rozwija się w kierunku muzycznym. Pracuje nad swoim autorskim materiałem, a ostatnio miała miejsce premiera jej pierwszego singla pt. Tutaj w Saint Tropez.

Maya Thomas powiedziała nam, że tak naprawdę większość czasu spędza na pisaniu utworów, ponieważ chciałaby wydać płytę. Zdradziła nam także, jak wspomina swoją przygodę z Mam Talent:

Wspominam ją bardzo dobrze dlatego że od tamtego momentu rozpoczęła się moja przygoda ze światem muzycznym. Bez wątpienia pozwoliło mi się to bardzo rozwinąć i ukierunkować w którą stronę chciałabym iść w przyszłości i bez wątpienia jest to muzyka.

- powiedziała nam młoda wokalistka. 

Maya Thomas - kim jest?

Maya Thomas jest niezwykle utalentowaną, młodą dziewczyną ze Starej Wiśniewej, niedaleko Złotowa. Nie wyobraża sobie dnia bez śpiewania, które jest dla niej relaksujące. Miała zaledwie sześć lat, gdy jej mama zauważyła, że śpiewanie sprawia May'i dużą radość. Zachęciła córkę do rozwoju tej zdolności.