Wywiad z Alanem Kwiecińskim popularny na świecie. 'To dlatego powinniśmy czytać książki'

2022-11-08 10:17
Wywiad z Alanem Kwiecińskim ogląda cały świat.
Autor: screen z filmu na YouTube: PEŁEN EMOCJI ALAN KWIECIŃSKI KŁÓCI SIĘ Z AMADEUSZEM FERRARIM NA WYWIADZIE! Wywiad z Alanem Kwiecińskim ogląda cały świat.

Alan Kwieciński robi furorę na świecie! Niestety, nie chodzi o pokonanie jakiegoś światowej klasy zawodnika MMA. Globalną popularność zyskał filmik, na którym popularny Braveheart z Warsaw Shore wykonuje dziwne gesty w kierunku Amadeusza Ferrari. Co piszą użytkownicy jednego z najpopularniejszych serwisów na świecie? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Wywiad z Alanem Kwiecińskim robi furorę, nie tylko w Polsce. Popularne wideo, na którym były uczestnik Warsaw Shore przedrzeźnia się z Amadeuszem Roślikiem oglądają i oceniają widzowie na całym świecie. Takiej popularności nikt, a w szczególności sam zainteresowany na pewno się nie spodziewał. O co dokładnie chodzi? 

Alan Kwieciński - wywiad

Zawodnik Fame MMA przed swoją walką z Patrykiem Bandurą Bandurskim na szesnastej odsłonie gali udzielił wywiadu Kasi Szklarczyk, czyli zwyciężczyni siódmej edycji Top Model. W czasie rozmowy wykonał kilka dziwnych gestów w stronę swojego odwiecznego rywala, Amadeusza Roślika, gdy ten w tym samym czasie rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim. Panowie zaczęli kłócić na słowa, a jednocześnie przedrzeźniali się na głupie miny i wydawanie z siebie dziwnych dźwięków.

Wyniki wszystkich walk Fame MMA 16. Kto wygrał Fame MMA 16, 5.11.2022? [WYNIKI]

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60
Sonda
Wywiad Alana Kwiecińskiego - czy to jest śmieszne?

Wywiad Alana Kwiecińskiego - puu

Wywiad Alana Kwiecińskiego trafił na stronę główną serwisu Reddit. To anglojęzyczny serwis przedstawiający linki do różnorodnych informacji. Reddit ma około 174 miliony zarejestrowanych użytkowników i zajmuje 18. pozycję w rankingu Alexa Internet. Popularna rozmowa gwiazdy Fame MMA została podsumowana słowami: To dlatego powinniście czytać książki

Alan Kwieciński robi dziwne gesty i mówi charakterystyczne "puu", a ludzie z całego świata to komentują (przetłumaczyliśmy na język polski kilka wpisów):

Koleś brzmi jak postać z kreskówki - napisał jeden z użytkowników serwisu;

Brzmi, jakby należał do Ed, Edd, Eddy - zażartował internauta;

To nie jest edytowane? Wygląda na złą synchronizację ust. Ten facet jest niesamowity! - docenił umiejętności komentujący;

Szczyt inteligencji - stwierdził Fac_586

Miliony lat ewolucji - napisał jeden z użytkowników;

- piszą osoby mające konto w serwisie Reddit. Sporo słów pocieszenia dostała zwyciężczyni polskiego TopModel, Kasia Szklarczyk. Jeden z komentujących napisał, że w trakcie tej "akcji" dziennikarka zrobiła totalny przegląd swojego życia. Ktoś twierdzi, że zapewne przeszło jej przez myśl: co ja zrobiłam, że tu się znalazłam?. Sam wpis ma ponad 41 tysięcy polubień.

Całość trzeba potraktować z dużym dystansem, bo Alan Kwieciński zdecydowanie jest jedną z tych gwiazd Fame MMA, która potrafi się wypowiadać. Wielokrotnie to udowadniał. Tym razem nie wytrzymał i musiał odpowiedzieć Amadeuszowi Roślikowi.

Alan Kwieciński - kim jest?

Alan Kwieciński urodził się 26 lipca 1992 roku w Olsztynie. Do tej pory stoczył cztery walki na Fame MMA, z czego żadnej nie wygrał. Zadebiutował podczas Fame MMA 6, gdzie przegrał z Arkadiuszem Tańculą. Ostatni pojedynek stoczył na Fame MMA 16 w Gliwicach, a jego rywalem był Patryk Bandurski. Pojedynek bokserski odbył się w małych rękawicach i niewiele brakowało, a Braveheart odniósłby swoje pierwsze zwycięstwo.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze