Kacper Blonsky

i

Autor: ZPR Records / Kacper Blonsky

Wyciekły NAGIE zdjęcia Kacpra Blonsky'ego?! Influencer zareagował w MISTRZOWSKI sposób

2022-06-27 11:29

O tym zdjęciu mówią wszyscy użytkownicy Twittera! Kacper Blonsky znalazł się na języku internautów po tym, jak do sieci przedostało się jego rozebrane zdjęcie. Chociaż nikt nie ma pewności, czy krążąca po mediach społecznościowych fotografia jest prawdziwa, popularny influencer zareagował na zamieszanie w mistrzowski sposób. Pokazał dystans!

Kacper Blonsky nago. Zdjęcie popularnego influencera, które pojawiło się na Twitterze, szybko stało się tematem numer jeden wśród użytkowników serwisu. Na fotografii widać byłego członka Teamu X w całej okazałości. Jak jednak bywa w przypadku takich wycieków, ciężko jednoznacznie określić, czy są one prawdziwe. Warto też pamiętać, że udostępnianie czyichś prywatnych fotografii jest karalne. Utrwalanie i rozpowszechnianie nagich zdjęć lub filmów jest przestępstwem z art. 191a KK, a co za tym idzie, grozi poważnymi konsekwencjami. Jak wynika z zapisu - ten, kto rozpowszechnia wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 lat. Kacper Blonsky zdaje się jednak mieć dystans do całej sytuacji. 24-latek odniósł się do zamieszania za pośrednictwem TikToka, reagując na wideo użytkowniczki, która pochwaliła się dostępem do szeroko komentowanej fotografii.

Julia Żugaj zaskakuje. Najpierw zabawa, a za chwilę płacz!

Sonda
Czy nagie zdjęcia są atrakcyjne?

Kacper Blonsky - zdjęcie, o którym mówi Twitter

Jeśli zdjęcie jest prawdziwe, to Kacper Blonsky jest kolejną osobą z show-biznesu, która doświadczyła wycieku prywatnych zdjęć. Influencer zdaje się jednak podchodzić do wszystkiego z dystansem. Autor hitu Eluwina dodał TikToka, który jest reakcją na nagranie pozostawione przez jedną z użytkowniczek. Komentarze mówią same za siebie!

Utwór, który wykorzystał Kacper Blonsky w filmie na TikToku, to Diss na budziki. Piosenkę, pod którą podpisuje się Antony Esca, poznacie jako pierwsi już 28.06.2022, tylko na ESKA.pl!

Natsu o hejcie i aferze kamerkowej. To był moment przełomowy!

Wpadki zdarzają się najlepszym... Warto mieć wtedy dobre Alibi. Jeśli go potrzebujecie, Albert z ESKI służy pomocą :) Posłuchajcie!

Listen to "Alibi" on Spreaker.