Wszystkich Świętych 2016: sklepy otwarte czy zamknięte? Gdzie można zrobić zakupy 1 listopada?

2016-11-01 7:56
Otwarte sklepy 1 listopada, zdjęcie.
Autor: fot. Bulls Wszystkich Świętych 2015: otwarte sklepy. Gdzie można zrobić zakupy 1 listopada?

Które sklepy we Wszystkich Świętych są otwarte? Specjalnie dla tych, którzy pilnie będą musieli zrobić zakupy 1 listopada 2016 roku odpowiadamy na pytanie, gdzie tego dnia wybrać po najważniejsze artykuły. Wiemy także, które sklepy będą zamknięte! Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl.

Wszystkich Świętych 2016 jest to dzień wolny od pracy, więc ciężko znaleźć otwarty sklep 1 listopada. Większość sklepów będzie zamknięta. Jednak możemy liczyć na niektóre sklepy, w których 1.10.2016 roku zrobimy najważniejsze zakupy. Jednak tuż przed pierwszym dniem listopada polecamy Wam wcześniej zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze artykuły spożywcze. Mogą się one okazać niezwykle zbawienne! Sprawdzamy, które sklepy będą otwarte w Święto Zmarłych, a do których lepiej nie iść tego dnia, bo wrócicie z pustymi rękami. 

Wszystkich Świętych 2016: otwarte sklepy. Gdzie można zrobić zakupy?

Ta sytuacja może się zdarzyć każdemu. W ostatniej chwili możecie potrzebować kupić chleb, wodę lub inny artykuł spożywczy. Tego dnia najlepszym, a zarazem jedynym wyborem będą małe osiedlowe sklepy. Ich właściciele zazwyczaj sami obsługują tego dnia swoich klientów. A co jeśli i ta opcja będzie niemożliwa? Wtedy ostatnią deską ratunku dla zapominalskich będą stacje benzynowe, które zazwyczaj czynne są 24/7. W dzień Wszystkich Świętych Żabka i Freshmarket są otwarte, a przynajmniej część sklepów tej sieci.

Czy 2 listopada sklepy będą otwarte?

W związku ze Świętem Wszystkich Zmarłych zamknięte będą supermarkety, centra handlowe będą nieczynne. Nie skorzystamy z nich 1 listopada. Wszystko wróci jednak do normy w Dzień Zaduszny - 2 listopada - sklepy wtedy będą już otwarte.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze