WOŚP 2022: wylicytuj numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA!

2022-01-24 15:31
WOŚP 2022: wylicytuj numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA!
Autor: WOŚP / RADIO ESKA WOŚP 2022: wylicytuj numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA!

Radio ESKA kolejny rok z rzędu gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Odpowiadamy, pomagamy i wystawiamy na aukcję możliwość wylicytowania numeru 1 Gorącej 20 Radia ESKA! Wyjątkowo, tylko z tej okazji możesz zdecydować o tym, co zagramy jako numer 1 kultowej listy hitów. Jak to zrobić i wybrać najgorętszy hit tygodnia? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Wylicytuj numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA, w ramach 30. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! To jedyna taka okazja, żeby pojawić się na antenie Radia ESKA i zapowiedzieć wybrany przez siebie najgorętszy hit tygodnia! Gorąca 20 to lista hitów, którą układacie w całości Wy - słuchacze, za pośrednictwem głosowania na ESKA.pl. Jeżeli chcesz się poczuć jak prezenter radiowy i ogłosić numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA, to koniecznie weź udział w naszej licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak to zrobić?

WOŚP - ESKA licytacja G20

WOŚP 2022: jak wylicytować numer 1 Gorącej 20?

Gorąca 20 to cotygodniowe zestawienie najpopularniejszych hitów w Polsce. O tym, jak wygląda ścisła dwudziestka decydują zawsze Słuchacze ESKI. Tym razem dla szczytnego celu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zrobimy wyjątek! WYLICYTUJ utwór, który chcesz usłyszeć na 1. miejscu!

Żeby móc wziąć udział w licytacji koniecznie wejdź w LINK DO AUKCJI! Zwycięzca zapowie, a Radio ESKA wyemituje wybrany przez Zwycięzcę utwór jako numer 1 już 4 lutego 2022 roku przed godziną 20:00.

WOŚP 2022 - CEL

Jubileuszowy 30. Finał WOŚP zagra pod hasłem: Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze