WOŚP 2018 ZAPISY - sztaby przyjmują wolontariuszy

2017-11-09 14:31
WOŚP 2018 ZAPISY - sztaby przyjmują wolontariuszy
Autor: fot. REPORTER Wolontariuszki WOŚP

Sztaby WOŚP przyjmują zapisy na wolontariat podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2018. Na ESKA.pl informujemy jak się zapisać.

WOŚP 2018 zapisy to w ostatnim czasie jedno z najczęściej wyszukiwanych haseł w internecie. Nic w tym dziwnego, bowiem sztaby właśnie teraz przeżywają prawdziwy zalew zgłoszeń od osób chcących być wolontariuszami. Każdy kto chciałby pomóc w zbiórce organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy powinien przeczytać co zrobić by dołączyć do akcji.

WOŚP 2018 - data, cel, wynik, finał >>

WOŚP sztaby - jak znaleźć lokalną jednostkę?

Aby zbierać datki jako wolontariusz należy najpierw skontaktować się z lokalnym sztabem WOŚP. Ich lista jest wciąż aktualizowana, a odnośnik do niej znajdziecie poniżej. Pamiętać należy, by dokładnie zapoznać się z regulaminem udostępnionym przez sztab.

Lista sztabów WOŚP 2018 >>

 

WOŚP zapisy - rejestracja wolontariuszy

Każdy wolontariusz WOŚP otrzymuje identyfikator i puszkę dopiero po zarejestrowaniu. Zapisy na WOŚP są organizowane bezpośrednio w sztabach oraz online dzięki stronie wolontariusze.wosp.org. Po rejestracji internetowej też trzeba udać się do sztabu, by potwierdzić swoje dane. Możliwa jest również rejestracja za pomocą TOKENÓW czyli specjalnych kodów wydawanych przez sztab. Niezależnie jaki sposób wybierzemy pamiętajmy, by zarezerwować sobie czas wolny na finał. Tego dnia musimy być dyspozycyjni niemal przez całą dobę.

Jurek Owsiak - 5 kontrowersyjnych faktów, które zrobią na Tobie wrażenie

Autor: brak danych

Tych 5 kontrowersyjnych faktów o Jurku Owsiaku zrobi na tobie wrażenie! Na ESKA.pl zebraliśmy najciekawsze informacje o szefie WOŚP.

 

Najnowsze