WOŚP 2018 - SMS. Jak go wysyłać?

2018-01-14 16:53
WOŚP 2018 - SMS. Jak go wysyłać?
Autor: Fot. East News /Sylwia Olszewska Serce podświetlane

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 26! Finał będzie miał miejsce już 14 stycznia. Pod jaki numer i o jakiej treści przesyłać SMSy? 

WOŚP po raz kolejny zagra już 14 stycznia. Możecie wesprzeć ich na wiele sposobów. Nie musicie czekać na wolontariuszy z puszkami, pieniądze przelewamy na specjalny numer konta. Fundację dofinansujecie kupując również specjalne, oznaczone serduszkiem produkty, tworząc na Facebooku zbiórkę, lub biorąc udział w licytacjach. Działa już również specjalny numer SMS.

BIEG WOŚP 2018: jak się zgłosić? DATA, MIASTA, TRASY

Autor: brak danych

  Bieg WOŚP 2018 odbędzie się już po raz 12. Wydarzenie odbywa się pod hasłem "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Pieniądze uzyskane ze sprzedaży pakietów startowych zostaną przeznaczone na zakup pomp insulinowych dla kobi

WOŚP 2018: SMS - cena, numer

Jeśli chcecie pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy możecie już teraz wysłać SMSa o treści: SERCE na numer 75 565. Koszt to 5 złotych netto czyli 6,15 PLN z VAT. Pamiętajcie, że w tym roku WOŚP gra dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

WOŚP: Aukcja Radia ESKA. Poprowadź program z Jankesem!

Autor: brak danych

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to jedna z największych i najskuteczniej działających organizacji charytatywnych. Co roku finał WOŚP jednoczy ludzi, artystów i jest spektakularnym wydarzeniem, a zbiórki prowadzone na całym świecie pomogły wyposażyć szpitale i

WOŚP 2018 - licytacje i przelewy

WOŚP możecie wspierać również dzięki licytacjom Allegro. Znajdziecie na nich wszystko - od sukni ślubnej Radwańskiej po złote serduszka i gadżety Orkiestry. Darowiznę możecie przekazywać przez cały rok. Wystarczy ustawić przelew cykliczny z PayU.

Najnowsze