WOŚP 2018: jak pomagać online?

2018-01-14 16:52
WOŚP 2018: jak pomagać online?
Autor: screen instagram.com/fundacjawosp screen instagram.com

WOŚP 2018: jak pomagać online? Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zadbała o to, żeby każdy mógł wesprzeć tegoroczną zbiórkę w taki sposób, w jaki będzie mu najwygodniej. Jakie są możliwości przekazania datków online?

WOŚP 2018: jak pomagać online? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które z różnych przyczyn nie będą mogły osobiście wrzucić datków do puszki. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dołożyła wszelkich starań, aby jak najbardziej ułatwić przekazywanie pieniędzy na fundację Jurka Owsiaka. Powstało bardzo wiele możliwości, aby pomagać także przez internet.

Wolontariusz WOŚP - jak rozpoznać oszusta?

Autor: brak danych

  Wolontariusz WOŚP - jak rozpoznać oszusta? Takie pytanie może sobie zadawać wiele osób, które 14 stycznia będą chciały wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Niestety finał zbiórki za każdym razem jest okazją dla nieuczciwych ludzi, któ

WOŚP 2018: jak pomagać online?

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już 14 stycznia 2018 roku. Datki zbierane są na wiele różnych sposobów - także przez internet. Najpopularniejszym sposobem są licytacje dostępne przez serwis Allegro. Możecie znaleźć je tutaj: aukcje.wosp.org.pl. Kolejną możliwością przekazania pieniędzy online jest wpłata bezpośrednio przez stronę WOŚP poprzez PayU. Link znajdziecie TUTAJ. Wesprzeć można także poprzez akcję Wirtualne Serce, która znajduje się pod TYM linkiem. Zbiórka na WOŚP organizowana jest też przez serwis siepomaga.pl - link do niej znajduje się TUTAJ. Pieniądze można wrzucić również do wirtualnej puszki, przekazać datek na Facebooku czy też przekazać wpłatę za pomocą karty płatniczej. Pomóc online można także, robiąc zakupy w siemashop.pl, który wspiera działalność WOŚP.

Uruchomiona została także opcja wpłaty online dla osób mieszkających w UK. Mogą tego dokonać pod TYM linkiem.

A Ty zostałeś już naszym wolontariuszem? ❤️ Post udostępniony przez Fundacja WOŚP (@fundacjawosp)

WOŚP 2018: cel zbiórki

Tegoroczna zbiórka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy skupia się na pomocy najmłodszym - zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na sprzęt do oddziałów neonatologicznych. Z funduszy zostaną sfinansowane m.in. inkubatory, stanowiska do resuscytacji noworodków oraz kardiomonitory.

Najnowsze