Wild - Jessie J. Nowa piosenka Jessie na żywo na czacie z fanami! Zobacz, jak jej poszło [VIDEO]

2013-05-22 21:25

Jessie J postanowiła zaśpiewać fragment swojej nowej piosenki Wild podczas czatu na żywo z fanami. Po wykonie Nobody's Perfect gwiazda postanowiła zdradzić kolejny kawałek Wild. Tym razem dowiedzieliśmy się, jak będzie brzmiał mostek utworu. Zobacz Jessie J na żywo podczas rozmowy z fanami na Google+ Hangout!

Wild to tytuł nowej piosenki Jessie J, której fragment wokalistka zaśpiewała na żywo na czacie z fanami 20 maja 2013 roku. Piosenkarka po wykonie swojego hitu Nobody's Perfect stwierdziła, że jest w dobrym humorze i ma ochotę pochwalić się wszystkim swoim najnowszym singlem. Tym razem mieliśmy okazję usłyszeć kawałek utworu, który w nagraniu znajdzie się po dwóch refrenach.

>>> Posłuchaj hitów Jessie J na eskaGO.pl!


Mostek Wild z pewnością sprawdzi się na koncertach Jessie J, podczas których piosenkarka będzie promowała swój drugi solowy album. To idealny fragment do zanucenia przez publiczność. Pierwszą próbę zaliczyli już czatujący z Jessie J fani.

Występ Jessie J na Google+ Hangout obejrzycie po 18 minucie zapisu rozmowy. Kawałek Wild od 23:50. Jak Wam się podoba? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie!

>>> Wild - Jessie J. Posłuchaj pierwszego fragmentu nowej piosenki Jessie! Będzie hit? [VIDEO]Zobacz czat na żywo z Jessie J i nowy fragment Wild!JB

Najnowsze